Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg lehet. Javítani szinte...

Meg lehet. Javítani szinte teljesen az emberi kapcsolataimat akkor is ha már születésemtől fogva kódolva van hogy. Rossz lesz és azok is?

Figyelt kérdés
Vesebetegek vagyok,és még élek az is leszek,az általános iskolában,gimiben egy haver se volt,sőt kiközösítettek,kigúnyoltak,megaláztak,egy nagyon jó gyerekkori haverom volt akivel együtt fociztunk,horgásztunk,persze,a többi utcabelivel is együtt sokat játszottunk,de felnőtt korba már csak focis haverok vannak,akikkel heti egy-két alkalom foci.és ennyi,de kocsmába,vagy rendezvényekre nem hívnak,egy haverral,vagy baráttal.például sosem voltam.moziba,meccsre is csak egyedül szoktam.járni.Azt olvastam valahol hogy a vese az az.emberi.kapcsolatokról.szól,és mivel nekem gondom van.vele emiatt nincs szerencsém.az.emberekkel,?sajnos még a családi.kapcsolataimban is van sok gond,apám elhagyott gyerekként,keresztanyján,apám sem foglalkozott.velem,anyámmal,testvéremmel.is.sokszor.voltak nagy veszekedések

2019. jan. 30. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
A gondolkodásmódod alapjában véve rossz! Már a kérdésedből kiderül, hogy a "gondolkodásod szerint" Körülötted forog a világ. Sajnáltatod magad, mást okolsz a hibáidért, a betegségedért mindig valami külsős tényező, esetleg sors a hibás érte. De ez nem igaz! nem hibás senki, te se. Az egyetlen hibád, hogy rosszul gondolkodsz, ítélsz meg másokat. Mások csak úgy viszonyulnak hozzád, ahogy te is hozzájuk. Viszont, ha a ismerőseid mégis rosszul viszonyulnak hozzád keress más társaságot.
2019. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én senkit se hibáztatok csak szomorú vagyok amiért nincsenek,és nem is voltak barátaim,és csupán azt gondoltam talán, hogy nemcsak az a baj hogy nem vagyok egy vagány csávó,hanem az is baj hogy vesebetegek vagyok,amiről.Nem tehet senki tudom,de valahol olvastam hogy a vese az emberi kapcsolatokkal kapcsolatos,és ha gond van a vesémmel akkor emiatt lehet.nem.is lehetnek normális kapcsolataim,persze ez lehet hogy hülyeség.
2019. jan. 30. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezt írják orvosilag:


"A szorongó, nyugtalan, ingerlékeny embertípus sokkal gyakrabban betegszik meg valamilyen vese eredetű problémában. Az egyén életében az emberi kapcsolatok olyan szélsőségekbe képesek átcsapni, amely megbontja a testi és lelki egyensúlyt."


Szóval amit tenned kell, az az hogy fordítsd át, ne vesebetegként gondolj magadra, aki ez miatt az emberi kapcsolatokban hiányt szenved, hanem változtass a hozzálásodon, kezdj el meditálni, végezz önkutatást, és meglátod más szemmel fogsz tekinteni magadra és mindenki másra is, és ezzel elkezdenek megváltozni a körülményeid. A világot nem tudja minden ember a saját képére formálni, de azt felismerhetjük hogy mi miért nem illünk bele a világba.

2019. jan. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rosszul közelíted a problémát!


Nem a betegség okozza a lelki problémákat, hanem a lelki problémák okozzák a betegséget.


Ha megoldod ennek a szituációnak a hátterét megoldódik majd ez a kiközösítős probléma, de még lehet hogy a vesebetegséged is megszűnik.

2019. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Hibás összekapcsolása a dolgoknak!

Az, hogy testi betegséggel születtél, nem vonzza maga után a fejbéli betegséget (agybajt).

.

Mint a barátkozáshoz, mint pedig a veszekedéshet min. két ember kell.

Nézeted szerint mindig a másik a hibás, így aztán nem barátod, hanem még haverod sem lesz.

2019. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megható és szívszoríto a történeted. Nos, én nagyon is el tudom képzelni, hogy sok ember sorsa olyan tehertétellel indul, amely eleve meghatározza a későbbi lehetőségeit. Az azért biztató, hogy ennyi próbatétel után sem vesztetted el a hitedet és keresed a megoldást. Mi történt a nagyon jó gyerekkori haveroddal? Párkapcsolat terén próbálkoztál?
2019. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább siránkozni akarzs. elhiszem, hogy nehezen barátkozol, de szerintem is ez egy jó kis kifogás a veséd.


Nekem is vese gondjaim vannak és rengeteg barátom van az iskolában sem volt ezzel gondom.


De most azt szeretnßem, ha még a mai napon felhívnál 3 olyan embert akik közel állnak hozzád és megkérdeznéd tölük, hogy hogy vannak, és mikor érnek rád veled találkozni, beszélgetni a következö 2 hétben. Ami fontos, hogy egyértelmüen mond ki, hogy szeretnél velük találkozni, ne csak utalj rá, vagy reméld, hogy majd ök elhívnak téged.

Majd 2 hét múlva írjál rám, hogy a 3 emberböl hányan akartak veled találkozni, és hányszor találkoztál velük.

2019. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van párom,feleségem,rengeteg kudarc után,a baj az hogy egy nem egy laza,vagány csávó vagyok,meg egy társaság középpontja sem szoktam lenni,sok focis haverom van és ennyi,kis foci semmi több,a legjobb gyerekkori barátomnak meghalt az apja,és ennek a barátnak a kisöccse nagyon nehezen tudta feldolgozni,emitt inkább vele kezdett el foglalkozni,volt hogy összetalálkoztunk horgászat közben,aztán utánna még néha eljött.velem.horgászni és annyi megszakadt a kapcsolat,de akkor is az öccsének úgy állította be hogy nem voltunk mi ketten horgászni,meg már nincs idő egymásra,már felnőttünk,külföldön dolgozik,most születik gyereke,nincs mód rá feleleveníteni a kapcsolatot,de mindegy el vagyok én haveri sörözgetés nélkül is,annak is nagyon örülök,hogy legalább heti kétszer focizhatom velük,van egy haver köztük,aki talán kedvel,néha szokott elhívni segíteni magához,meg egyszer egy kispályás tornára is hívott.ez is több,mint a semmi
2019. febr. 5. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!