Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szakítsam meg az...

Hogyan szakítsam meg az emberi kapcsolataimat?

Figyelt kérdés

Vannak testvéreim, szüleim, barátaim stb. Mit tegyek, hogy olyannyira eltávolodjak tőlük, hogy ha mondjuk el akarok utazni külföldre akkor ne hiányozzak egyiknek se?

17/l



2017. júl. 8. 22:59
1 2
 1/17 Clay Morrow ***** válasza:

Honnan tudod, hogy hiányoznál bárkinek is?


Hát valami olyasmit kéne tenned, amitől nagyon kicsapná a biztosítékot mindenkinél, bár elég nehéz ilyet tenni és nem érdemes. Ha tényleg ezt akarod, totálisan elszigeteled magad tőlük, nem keresed őket, ha pedig ők keresnek, nem reagálsz rá. Előbb utóbb bekövetkezne..


De miért szeretnéd ezt, sőt ilyen fiatalon? Megbántottak? Eleged van belőlük vagy mi?

2017. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást, mindenképp hiányoljátok majd egymást. Erre nem lehet felkészülni. kimész, először rossz lesz, de majd hozzászoksz idővel és megoldást keresel, pl skype beszélgetés, de már nem a hiányuk fog csak az eszedben járni. vagy miért teszed fel ezt a kérdést talán meg akarsz tőlük szabadulni? 22f
2017. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szóval amíg a családommal élek lehetetlen lenne megutáltatni magam? Mert úgy gondolom, az, hogy rossz érzéssel gondolnak rám, a legkézenfekvőbb. A miért az mindegy, egyszerűen azért mert ez a tervem. Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még :)
2017. júl. 8. 23:11
 4/17 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy sikerül megutáltatnod velük magadat. Van terved arra az esetre, ha a 18. születésnapodon arra kelnél fel, hogy össze vannak csomagolva a cuccaid, mondván mehetsz, amerre látsz?


Hogy őszinte legyek, én ilyet csak akkor lépnék meg, ha egyáltalán nincs szükségem rájuk, illetve stabil megélhetésem van. 17 évesen kétlem, hogy te így állsz. Persze nem kizárt, én ennek 17 évesen a közelében sem voltam. 23 évesen tudtam csak önállósodni.


Csak annyit akarok mondani, hogy hülyeségre készülsz.


23/F

2017. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha elmész hiányozni fogsz nekik, mert szeretnek. Ha győlölnek, az sokkal fájdalmasabb számukra. ha el akarsz menni, az érthető, mert a te életed. de miért okozol ezzel csalódást és szenvedést másoknak, senki se azt érdemli amit szánsz neki.
2017. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Oké ez egy anonim oldal. Meg akarom ölni magam úgy hogy ne fájjon senkinek.

Nem, nem azért mert nem kaptam I-phonet és azért sem mert senki sem ért meg meg senki sem szeret, mert, mint írtam, vannak körülöttem sajnos páran. Nem azért, mert rossz helyzetben vagyok, értelmetlen azt írni, hogy "majd lesz jobb" Egyszerűen azért, mert nem akarok élni.


És segítségre lenne szükségem, hogy minél kevesebb embernek fájjon. Ha nem írtok választ merthàt az buzdítás, akkor csak a környezetemnek lesz rossz és nekem is tovább kell kutatni.

Szóval kössz ha válaszolsz:)

2017. júl. 8. 23:26
 7/17 anonim ***** válasza:
Én szeretlek <3
2017. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

"Egyszerűen azért, mert nem akarok élni."

Ha már úgyis anonim az oldal, legalább nekünk ne hazudj. Csak úgy nem ölik meg magukat az emberek, mert nem akarnak élni. Valami nagyon komoly oka van annak, ha végezni akarsz magaddal. Ha pedig nincs mögötte komolyabb ok, hanem tényleg csak ennyi, akkor amikor meg kellene tenni, nem fog menni és meghátrálsz.


23/F

2017. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De ha akarod mesélek valamit privátba [személyes tapasztalat]

(Csak írj rám!)

2017. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

"És segítségre lenne szükségem, hogy minél kevesebb embernek fájjon."

Ilyenre nincs segítség - csak akkor van ilyen, ha valakinek senkije nincs, akinek fájdalmat okozna az elvesztése. És még akkor sem tud meghalni, mert saját magának döbbenetesen fájdalmas a megsemmisülés tudata.

2017. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!