Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kis babák mit látnak rajtunk...

A kis babák mit látnak rajtunk amit más nem? Vonzom a babákat, szinte mindannyiuk mondani akar valamit a saját nyelvükön . Vagy csak bámulnak és folyamatosan mosolyognak rám. Látnak valamit?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Ronda vagy, vagy szemüveges.
2019. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

A szemüvegeseket szeretik... épp úgy, mint a lámpákat.

A babák még nem tudják összerakni a képek részleteit. Ha rád néznek, mindent látnak rajtad (ami elég nagy hozzá), viszont ezeknek a helyzetét nem érzékelik.

Ha egy Picasso-kép lennél, akinek középen van a szája, alatta az orra, fölötte a szeme, akkor ugyanazt látnák, mint most.

2019. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Semmi különöset, csak tudod, folyamatosan nevelik belénk és azt tanuljuk, hogy nem bámulunk másokat, nem beszélünk idegenekhez, nem nevetünk másokon, és stb. Plusz 10-20 év alatt már mindenki eljut odáig, hogy magától is akarja tartani a távolságot a többi embertől.

Egy babának vagy totyogós kisgyereknek nincsenek ilyen gátjai, hogy nem illik nézni, meg nem szabad akárkihez hozzászólni. Fel sem fogják, hogy kit meg mit néznek.

Hidd el, másokat is bámulnak, csak őket nem érdekli.

2019. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni, de már rég nem találkoztam kisgyerekkel. Nem vagyok torz, szépnek mondanak és akkor még nem is voltam szemüveges.
2019. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Egyszerűen érdekesnek találnak olyan dolgokat is ami egy nagyobb gyereknek vagy felnőttnek már triviális, pl. szemüveget, piros szájat, copfba kötött hajat. Nekem a színes hajamért vannak oda, meg a hangomért. Kisugárzásra nem fognám mert én nem is kedvelem a gyerekeket, inkább idegesítenek, mégis mind hipnotizálódik ha meghallja a hangom.
2019. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!