Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek őrangyal vigyázhat...

Szerintetek őrangyal vigyázhat rám vagy pedig különleges képességem van?

Figyelt kérdés

Zuhanyzásnál elég instabil székre szoktam állni, amikor kiszállok a kádból. És most hirtelen kibillentem, elveszítettem az egyensúlyomat, ami elég ritka. Viszont!

Amikor még fel sem fogtam, hogy dőlok, éreztem valamit a fejemben. Gyakorlatilag azzal az érzéssel visszahoztam magam egyenesbe, mintha meg sem történt volna mind ez.

Ha sikerül felidéznem, lehet hogy másra is képes leszek???



2019. febr. 12. 00:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő lehet igaz. Vagy pl pedig isteni öntudatodra ébredsz hamarosan:) "Nem lakozik Isten kézzel csinált templomokban, bennetek van!":) "Mind istenek vagytok, a Fennségesnek fiai/gyermekei mindahányan!":):) Szóval mi mind Istenek vagyunk, meg amúgy még állítólag kezdetben rajta kívül nem volt semmi, úgyhogy csak úgy tudott elkezdeni teremteni; hogy önmagát osztotta fel:):):) Meg amúgy pl vannak olyan nézetek is, ami szerint konkrétan Isten, a teremtő , ő nem is egy konkrét személy, hanem valami kozmikus tudat:) Másik, javaslat: kádból/ zuhanykabinból való kiszállásra vegyél egy ilyen kis szőnyeget. Csak időnként hagyni kell megszáradni, nehogy megpenészesedjen; énszerintem lehet akár kettőt is venni, és akkor cserélgetni őket; és akkor amíg az egyik szárad, azt be lehetne tolni valami tartó, vagy esetleg a csap alá, ha ott mondjuk esetleg nincsen semmi. Vagy pl kimosni, kiöblíteni, és kiteregetni oda, ahova a tiszta, frissen mosott, illatos ruhák mennek. Meg mégegy, lehet venni ilyen kád szélére erősíthető kapaszkodót; anyám is vett egyet ide, mert mamám már nehezen tudott kiszállni a kádból, és akkor így az is még egy ilyen plusz kapaszkodó neki; de mondjuk még a kád szélébe is megkapaszkodhatsz; valamint nekünk van még a falra szerelve egy ilyen kis kapaszkodó, ilyen porcelán, vagy afféle, és akkor tényleg csak egy ilyen kis kapaszkodó, és akkor fel van csavarozva/szögelve a falra.
2019. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hosszú válaszodat #11 válaszoló. Nagyon kedves vagy!
2019. febr. 13. 19:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Értem mit fejteget az előző! Kozmikus kád. (Vagy tévedek?)
2019. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tévedsz:)
2019. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor...akkor picur-kád? :)
2019. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!