Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minek van nagyobb valószínűség...

Minek van nagyobb valószínűsége: hogy van valami a halál után, vagy hogy semmi sincs?

Figyelt kérdés

Melyik a valószínűbb? Melyik a logikusabb szerinted?

Van valami folytatás a halál után?

Vagy semmi sincs a halál után és a test lebomlik ,tudat megszűnik és soha többé nem fogunk létezni?



2019. febr. 20. 18:16
 1/10 Vampirebillyy válasza:

Hát... Ez egy nagyon jó kérdés.

Én személy szerinte abban hiszek, hogy nincs a halál után semmi, meghalunk, a testünk lebomlik és kb ennyi. Max egyszerű tudatként leszünk jelen tovább. Mondhatjuk, hogy szellem, vagy lélek, de inkább a "tudat" szót használnám.

De ez mind akkor derül ki, ha meghalunk. Nyílván.


Én a tudományban hiszek, valaki

2019. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vampirebillyy válasza:

Hopika, véletlen elküldtem xd

Mindegy, valaki ebben hisz, valaki abban, ez változó. Ki kell próbálni :DDD

2019. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Én is a bomlásra szavazok.

A Földön mindenféle értelmi szinten létező élőlény van, mégis az embert emelik ki mind közül.

A rengeteg vallás, ezek ellentéte, a tanácstalanság mind-mind emberi tulajdonságok, telis-tele hibákkal és ellentmondásokkal amikről ordít, hogy nem isteni eredetű.

Az egó viszont nem engedi felfogni, hogy van olyan állapot is amikor nincs több gondolat és észlelés, hanem szimplán nem létezünk. Mint az alvás, ami után nem emlékszünk az álomra, mindez örökké.

Ez annyira felfoghatatlan a gondolkodó emberi elmének, hogy csak akkor nem bomlik meg, ha hihet egy másik létezésben, ami ezután jön.

2019. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, miért olyan lehetetlen elképzelni azt a nagy semmit, mikor egyikünk sem öröktől fogva létezik. Tehát hülyén fogalmazva már "volt részünk" ebben a kikapcsolt semmiállapotban születésünk előtt, tudjuk jól, milyen az.
2019. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Elképzelni könnyű, csak elfogadni nehéz.
2019. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1

De a tudatot az agy állítja elő. Ha van valami a halál után ,a lélek az ami elhagyja a testet.

Viszont ha semmi sincs a halál után akkor az emberiség nyom nélkül fog eltűnni,mintha sose léteztünk volna. Ez nem ijesztő??

2019. febr. 20. 19:43
 7/10 Sansa Strak válasza:

Rossz helyen érdeklődsz.Több ezer könyv szól erről. Googli legyena barátod. Ne innen gyűjts információt!

Ajánlom az első könyvet ezzel kapcsolatban : Élet az élet után, vagy a YouTube-ot.

Nézzél meg jó sok videót és döntsd el te magad.

Amúgy a kérdésedre a válasz, hát persze hogy van folytatás... Győződj meg róla.

2019. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sansa Strak válasza:
Rengetek forrás van fent, úgy értettem. Hajrá....
2019. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Halál utáni állapot, olyan mint a születésed elötti...nincs tudomásod róla
2019. febr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Adnék neked egy linket, de mivel az a nő letiltotta a hozzászólásokat, így azt a videót nem néztem meg, és többnyire az ilyen letiltott véleményformálás alatti videók sosem stimmelnek. Megnézni sem érdemes.


A halálról annyit, hogy az élet nem ismeri.

2019. febr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!