Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnél jós/ nő lenni?...

Szeretnél jós/ nő lenni? -miért igen és miért nem?

Figyelt kérdés
szerintetek mennyit keresnek?
2010. júl. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem. Én régebben "hobbiszinten" foglalkoztan kártyajóslással, tarottal stb., és kis gyakorlás után valóban teljesült minden, mi a lapokban állt (magamnak nem vetettem, többnyire ismerősnek, is ismerős ismerősének - onnan tudom, hogy visszajeleztek).


És én akkor annyira megijedtem, hogy milyen erőkkel "játszom", hogy elraktam mindent, aminek kicsit is köze van a jósláshoz. Ennek 7 éve, azóta sem vettem elő.


Ismerősöm ismerőse jós (állítólag nem hamis, tényleg jó), úgy tudom, ő 3000-et szokott kérni egy kártyajóslásért.

2010. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem szolnok környékén lakik véletlenül ez az ismerősöd?
2010. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esztergom. Első voltam.
2010. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BlackSword ***** válasza:
Nem, és nem is hiszek benne... A történések ok-okozati események, de szubjektívek az egyének életére és döntéseire... Nagyon sok befolyásoló tényező van ami miatt ez az egész kiszámíthatatlan... Nem lehet a jövőbe látni, mert egyetlen megváltoztatott esemény is felboríthat bármit... Itt tényleg igaz, hogy a lepke egyetlen szárnycsapása is vihart indíthat el...
2010. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!