Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretnél gondolatolvasó lenni?

Szeretnél gondolatolvasó lenni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok arra, hogy milyen jó lenne, ha tudnám, hogy egyes emberek éppen mire gondolnak...persze tisztában vagyok vele, hogy ez lehetetlenség, de képzeld el, hogy valami csoda folytán mégis sikerül!

Te szeretnéd? Az egyik barátnőmmel vitatkoztunk a kérdésről, ő azt mondta, semmi pénzért nem szeretne gondolatolvasó lenni. Nem bírtuk meggyőzni egymást:) Neked mi a véleményed? ;)


2010. máj. 28. 16:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szeretek az lenni. Persze nem mindenkinek tudom a gondolatait, csak akire ráhangolódok, de kínos tud néha lenni.
2010. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
70%
nem! nincs semmi közöm mások gondolataihoz, és nekik sem az én gondolataimhoz, mert az mindenkinek a saját magánügye. ás most le lehet pontozni, de szerintem a gondolatolvasás hülyeség, nem valós dolog.
2010. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
63%
*és
2010. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
én nagyon szereznék.. vagyis csak egy ember gondolatába olvasni :)
2010. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az utolsó válaszolóval..én is csak egy ember gondolatában szeretnék olvasni :(
2010. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
én is csak egy ember gondolataiba... egyszerre... milyen szar lenne ha kettőnek olvasnál és nem tudnád h ki akar megverni és ki megdugni XD
2010. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Vicces az utolsó :D

Én szeretnék amúgy, szerintem nagyon jó lenne :) Viszont azt nagyon nem szeretném, hogy az enyémben olvasson bárki is :D

2010. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon élvezném, szerintem fantasztikus lenne, néha meg még hasznos is.
2010. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
lásd: x-men
2010. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
87%
Én csak úgy, hogy akkor olvasok a gondolatában, amikor akarok :D Lenne ilyen funkció, amit ha bekapcsolok, akkor hallom a gondolatait, de ha nemakarom hallani akkor OFF.
2010. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!