Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szeretnél vámpír lenni? ,...

Szeretnél vámpír lenni? , vagy csak érdekelnek? Írj bátran.

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki azt hinné, hogy ez egy tini lány Twilight-os képzelgése és ábrándja fel kell világosítsam, hogy nem az! Bár Robert nem néz ki rosszul XD. Nem vagyok tinédzser és én sem lennék itt, ha nem lett volna szerencsém az életben. Uhh ez hülyén hangzott úgy, mintha vámpír lennék, nem nem vagyok az. Csupán sokat kutattam, mert érdekelnek a természetfeletti dolgok, lények (előző élet, szellemek és persze vámpírok). Érdekelt, hogy miként lettek (lehetnek), hogy miért rejtőznek...stb. És amikor már mindent átnéztem, amit találtam akkor jött a barátnőm, hogy érzett valamit. Egy jelenséget amit nem mert elmondani... míg utána nem járt, mikor ezt elmondta már nem volt kétségem, hogy vámpírok léteznek. Ha kérdésed van és tudok válaszolni megteszem. Amúgy meg nem vágyom rivalda fényre, mert elég népszerű vagyok, sok barátom van. Aki nem hiszi, járjon utána. :)
2011. febr. 28. 12:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Én jól nyakonvágnálak hogy észhez térj hiába irod hogy nem vagy egy kis tinilány az írásod elárulja hogy agyilag azon a szinten vagy.
2011. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%

Nincsenek vámpírok, ülj le inkább tanulni, hogy felvegyenek az egyetemre.


Marivs

2011. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~., 

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-., 

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:, 

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\, 

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,} 

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.} 

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./ 

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./ 

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./ 

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/ 

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .} 

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../ 

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../ 

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-” 

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\ 

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__ 

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-, 

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\ 

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\ 

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__ 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==`` 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 Bretso ***** válasza:
69%
A vámpírok létezése biológiailag képtelenség, pont az oldalon olvastam egy remek fejtegetést erről. Másrészt te bizony tinilány vagy, vagy pedig azon a szinten maradtál. De XD lehet, hogy ezt :D:):D csak én látom így XDXDXDASDASD.
2011. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
65%
Te akarsz tanácsot adni? Miben? Előbb ébredj föl! Vámpírok nincsenek, csak max. az állatvilágban. Az összes ilyen film (twilight és társai) egy nagy kamu és mese -gyerekeknek. Csak telepakolják szépfiúkkal, hogy minél többen nézzék, és a hatásuk alá kerüljenek. De ha Te vámpír akarsz lenni, akkor javaslom, hogy egy HIV fertőzöttet csapolj meg először :)
2011. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
Köszönöm, hogy lehetővé tetted, hogy kérdezhetek tőled! -Ha a vámpír az férfi, akkor nyelvtanilag a női vámpírt hívhatjuk "vámpíroskának?" Köszönöm a választ!
2011. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem is vagy tini, agyilag azon a szinten vagy. Se egy egyetemista, se egy dolgozó nő nem fog ilyen baromságokat kérdezni, ha csak nem kettyós egy csöppet.
2011. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%
Én csillámvámpír szeretnék lenni.
2011. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Van szakmám köszönöm. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy ki az a hülye, aki erre ír vmit és volt 7db ilyen, köszönöm! Am meg ha agyilag tini vagyok üsse kő legalább még nem kell törődnöm a világ szarságaival.

Nyakon vágnálak? hm... hát ezt megnézném ugyanis gyorsan ütök, mivel egy pofonnak két fele van és a másik ha nem is azonnal, de vmikor vissza üt.


Ebből kiderült, hogy sok olyan ember van, aki még ha nem is tudja, de vonzódik ehhez a témához. Legfőképp azokra célzok, akik beírogatták, hogy menjek orvoshoz....de talán nekik kéne. Bocs XD

2011. febr. 28. 14:15
 10/41 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy a világ szarságai helyett ilyenek kötnek le. Hány kiló vagy?
2011. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!