Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hinni neki?...

Mennyire lehet hinni neki? Tényleg létezik valami a halál után?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Mi a véleményetek erről? Én ezen elgondolkodtam.


2019. márc. 7. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Semennyire.

Mindenre van Tudományos magyarázat.

Olvass inkább Tudományt , azok legalább igaz dolgokról írnak és nem úgy mint ezek az Ezós humbukkok. Én életem során soha semmi igazat nem halottam az Ezós,Spirituális dolgokkal kapcsolatban, mind csak kitalációk.

A Tudomány álláspontja szerint semmi sincs a halál után és ez a legvalószínűbb.

2019. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem néztem meg, de ha a halálközeli élményekről beszélsz, abból elég sokra van magyarázat.

Párszor már leírtuk itt.

2019. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Magyarázat van, csak kielégítő és teljes magyarázat van-e?


Elég sokat kutattam a halálközeli és testenkívüli élményeket, valamint az ezzel kapcsolatos tudományos kutatásokkal is foglalkoztam. A konklúzióm az, hogy az esetek valósak, elfogadható magyarázatot pedig a jelenleg elfogadott (materialista) tudományos nézeteken belül nem lehet rájuk találni.


(Egyesnek: ha a tudománynak mindenre volna magyarázata, megállna a fejlődésben.)

2019. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még annyi: a halálközeli élmények szubjektívek, bár közös vonások vannak bennük.


A negatív HKÉ-ek nagyon ritkák, alapvetően az összes pozitív. A videót már régen láttam, és a sokszáz beszámoló közül talán egy-két hasonlóval találkoztam.

2019. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a halál után létezik valami, hanem az élet előtt is. Amikor álmodunk akkor azt nagyon valósnak éljük meg, ha üldöznek akkor küzdünk vagy mentjük az életünket, aztán fél perc múlva felébredve az ágy szélén ülve, már tudjuk hogy ez csak egy álom volt, hisz ébren vagyunk és ez az ébrenlét a megszokott valóságunk, már születésünk óta ebben vagyunk, nincs mit vizsgálni ezen mert ez a létbizonyosságunk, aki halálközeli élményt él át, az elmondja hogy a test halálakor egy új ébredés történik, ekkor az anyagi testből ébredünk a végső valóságra, a szellemi létünkre, és ez testen kívüli tapasztalás által történik meg. Míg az álomból a születésünktől eltelt anyagi valóság a létbizonyosságunk, a testből való ébredés esetén az örök létünkre ébredünk, arra ami sokszor született már bele az anyagba, és ez nem egy új dolog számunkra, inkább olyan mint egy amnéziából ébredni, olyan mint egy hazatérés. Nekem is volt halálközeli élményem, életlepergéssel és testen kívüli tapasztalással, de teljesen normális ha valaki nem hisz ilyesmiben, miért is hinne ha nem tapasztalta, sokan pedig tapasztalják, őket már nem kell győzködni, egyszerűen tudják. Az amit a tudomány kifelé keres az anyagi világban az univerzumban, az befelé van a szellemi világban, meditáció által is sokan megtapasztalják a szellemi egységet, vagy másnéven egységtudatot. Még csak meghalni sem kell hozzá, csak időt kell szánni a meditációra.
2019. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tudomány hogyan definiálja a "semmit"? Engem érdekelne. :)
2019. márc. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valóban mindenre

van tudományos magyarázat:


"A Marson az alacsony légnyomás és hőmérséklet miatt nem létezhet víz folyékony állapotban."


Forrás:


Csillagászati tankönyv kezdőknek és haladóknak


Szerkesztették:

Kereszturi Ákos és

Tepliczky István (elektronikus változat)


Magyar Csillagászati Egyesület"

2019. márc. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Tudományos maszlagra: amiket a tudomány nem tud megmagyarázni, azt például a spiritualitás mégis és például ilyen úton többen gyógyultak már meg rákból vagy megszállásból. Tudományosan soha nem lesz gyógymódja a ráknak, csak áltatnak minket pénzéhségből.
2019. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szunyo37 ***** válasza:

Nem kell mindent tudományosan megmagyarázni. Vannak olyan dolgok a földön, amire nincs magyarázat, és nem is lesz.

Viszont a haláltól félnek az emberek, mert ismeretlen, hogy mi van utána.

2019. márc. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Tudományosan soha nem lesz gyógymódja a ráknak, csak áltatnak minket pénzéhségből."

BUTA VAGY!

Már most van sok fajtára, ill. erősen készül néhány általános módszer is.


"Nem kell mindent tudományosan megmagyarázni. Vannak olyan dolgok a földön, amire nincs magyarázat, és nem is lesz."

Na, ez így nem igaz.

Valóban van néhány dolog, amire nem kell erőltetni a tudományos magyarázatot - pl. a művészet.

Lehetne tudományosan magyarázni, csak nagyon nehéz lenne, nagyon drága, és felesleges.

Aztán van sok minden más, amire majd lesz tudományos magyarázat.

Nézd meg pl. hogy az ókorban mit tudtak magyarázni, és miről gondolták, hogy soha nem lesz rá magyarázat.

2019. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!