Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erről: "Nem vagyok boldog....

Erről: "Nem vagyok boldog. Sohasem voltam és valószínűleg sohasem leszek az. Biztosan tudom, hogy csak akkor lehettem volna boldog, ha egy lettem volna a tizenkettő közül és őt hallottam volna. " mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Hamvas Bélától van.
2019. márc. 10. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Honnan veszi magának bárki is a bátorságot, hogy azt képzelje, ha közel 2000 évvel ezelőtt él, egy lehetett volna a 12 közül?

Ekkora gőggel biztos nem került volna közéjük.

2019. márc. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, lemaradt:

Hacsak nem a piszkos 12-ről van szó!

2019. márc. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

# 1


Mielőtt ítélkezel, fuss már neki annak a mondatnak újra, légy szíves.


Egy sima feltétes mondat.

2019. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Elmebajos.
2019. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mások, akár a fentiektől eltérő, mélységében kifejtett véleménye is érdekel. Egyszavas válaszokkal érdemben nem lehet mit kezdeni. Azért köszönöm a próbálkozásokat.
2019. márc. 10. 10:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom én sosem vágytam a babérjaikra,ha arról a 12 atlantiszi papkirályról és mágusról beszélt,akik bűntudatból szaporították be újra a földet majd terelgették az embert,akkor ugyanazon mentek keresztül mint mi csak "megszakítások" nélkül és ahogyan én tudom az "Ő" hangja ugyanúgy elhallgatott bennük,amikor a szívtudat örömét/egységét lecserélték a fejtudat "nagyságának képzetére"..



[link]


De ami hamvast illeti mondott ő sokmindent pl. hogy "az emberek hülyék"...

2019. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Thot pl. látókörökben elterjedt infó szerint kifejezetten szemét volt és úgy játszott az emberrel,mint a a macska az egérrel...a tudás pedig mindenkié,a felelősséghez mindenkinek fel kell nőni..
2019. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző 2 vagyok,ha ez jézus akkor viszont túl sokat láttam bele hamvasba,én kérek elnézést,ezen már nincs mit filózgatni..
2019. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hamvas -legjobb tudomásom szerint- Jézusra, és a 12 apostolra célzott.m
2019. márc. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!