Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szem a lélek tükre. Vélemények...

Szem a lélek tükre. Vélemények? Lent kép

Figyelt kérdés

[link]


Válaszokat előre is köszi.

Az utóbbi időben vettem észre, hogy igazán meg változott a szemem(párhuzamosan a lelki fejlődéssel, rengeteget olvastam, különféle ébresztő és hála ébresztő konyveket.

És az óra vettem észre hogy, a rengeteg lelki sérelem ellenére újra ragyogás van a szememben. És tanultam az arcrol és szemből olvasni.

Most viszont a TI drága véleményetekre vagyok kíváncsi :)

megegyszer köszi :)

legyen csodálatos napotok / éjszakátok

20l



2019. márc. 19. 22:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
U. I. Itt nagyon komor a tekintetem, eletvidam ember vagyok, itt csak a kamerara fokuszaltam 😄 nem vagyok ilyen, szinte soha.
2019. márc. 19. 22:08
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nárcizmus kimaxolva.
2019. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy nem a lélek tükre. A szem csak egy szerv amivel látsz. :D Nyilván a szivárványhártya rész mindenkinél egyedi, mint az ujjlenyomat, de ebből nem fogsz senkit megismerni semmilyen szinten xD

Van akinek "elvetemült a tekintete" de annak a tartásán is látszik.


Amúgy szép szemed van *.*

2019. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Szép szemed van, de csak úgy lehet benne "olvasni" ha mindkettőt látod. Úgy adja ki az összképet! 22f
2019. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem jó a kép, túl sok minden visszatükröződik benne:) (Mármint nem tulajdonságok, hanem szék, meg másik épület..:))
2019. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Én elsőként a szemét nézem meg egy nőnek. Ez alapján nem tudok véleményt mondani, de ha nem szándékosan nyitottad ilyen nagyra, akkor biztos szép szemeid lehetnek.
2019. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Itt van pár normális, kevésbé tükröző és egész szempár képek :

Remélem vissza nézték meg a kérdésre, szeretném tudni, hogy ki mit lát ha szemembe néz :) őszinte véleményeket, ne kerteljetek kedveseim :)


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]

2019. márc. 19. 23:50
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Fordítva írom akkor, hátha valaki erre jár, de ő is válaszolni akar, és véletlenül előbb legörgetett a válaszokra:D

etnizső, sevdek, knéléf, tdaráf, úromozs, űvízsój; te mezssa bbesődi kelél zstehel,

2019. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Off, de smink nélkül szebb vagy, mint sminkkel. (39N)
2019. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az az erős sminkes kép csak szórakozásbol csináltam. Soha ki nem tenném a lábam meg a fürdő szobából sem ilyen smink én, nemhogy az utcára...

Általában smink nélkül vagyok. Az időm 95%

2019. márc. 20. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!