Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Munkatársam azt állítja...

Munkatársam azt állítja magáról, hogy ő egy idegen bolygó szülötte, ott is él, csak avatárként született le a Földre, hogy tanítsa az embereket, kamuzik?

Figyelt kérdés
Többdiplomás egyetemi tanárról van szó, elképesztő tudással rendelkezik, nem az a viccelődős fajta. Mondta a csillag és a bolygó nevét is, de nem jegyeztem meg. Azt mondja társait angyalként, prófétaként nevezték az emberek, amikor tanítónak születtek ide!

2019. márc. 20. 15:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem kamuzik. Csak szimplán beteg. Rejtély megfejtve.
2019. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is kamunak gondoltam, de mint kiderült a kormánynak is dolgozott (és valóban), bár nem ennek. Rengeteg sztorija végződik úgy, hogy "erről még 25 évig nem beszélhetek".
2019. márc. 20. 18:33
 13/20 anonim ***** válasza:
Kétségbevonhatatlanul igazat mond. Hogy is mered ezt ide ki írni hogy vajon kamuzik e.
2019. márc. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nekem kétségeim vannak, de számos kolléga és a diákok többsége hisz neki, valamint életmód tanácsokat, útmutatásokat kérnek tőle! Nem akartam a kérdésbe beleírni, mert már így is durva a dolog, de nagyon szerencsés emberről van szó, aki a lottó és egyéb szerencsejátékok fődíját is elhozta már!
2019. márc. 21. 10:33
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérdezz tőle a másik bolygóról, az ottani életről és írd le nekünk. Majd mi eldöntjük mi a helyzet!
2019. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jó pár ilyen kérdést elolvastam már itt és rengetegszer gondoltam hogy ennél már nincs lejjebb de újra és újra bebizonyosodik hogy de mégis.
2019. márc. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Azt mondja a Kis Magellán felhő, egy törpecsillagát követő bolygóján lakik. Ezt jelenleg nem érzékelték még a Földről. A bolygó neve: Nape. Biológiai élet is volt eleinte rajt, de áttértek egy digitalizációhoz hasonló létfomára, ami akár örök élet is lehet, de függnek az energiától. Különféle planétákon élő létformákat irányítanak avatárként, ez valójában kikapcsolódás számukra, egy játék, ami fejleszti tudásukat.
2019. márc. 22. 16:06
 18/20 anonim ***** válasza:
Pszichiátriára kellene téged vinni kérdező. És hagyd abba szerintem legalább 1-2 évre a sci-fi és a tudományos dokumentum filmek nézését.
2019. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs is Nape nevű bolygó!
2019. ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Valóban, nem találták még meg ezt a bolygót mérete miatt. Viszont azt is állítja, hogy nem csak ők vannak jelen a fökdi avatárok közt, hanem több idegen civilizáció is képviseli saját magát, sőt vannak csoportosulások, akik politikai, gazdasági hatalmat hoztak létre a földi populáció irányítására. Céljuk az emberi faj technológiai fejlesztése, hogy idegen világok látogathassanak így meg. Amelyik planétán nincs biológiai élet, oda nincs betekintésük, pedig tudástáruk növelése megkívánja ezt. Elengedhetetlen az emberi jelenlét vagy technológia más bolygókon.
2019. ápr. 11. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!