Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Istentől ered? Részletek lent.

Istentől ered? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Hiszek Istenben. Templomba járok és imádkozom.Vannak képességeim pl.megálmodom a fontosabb eseményeket,látok érdekes dolgokat... Vannak néhányan, akiknek ezzel segítek, de előtte mindig kérem az Urat, hogy engedje meg. Nem kérek érte pénzt semmit sem, csak segíteni szeretnék másokon. Kérlek benneteket, hogy csak olyan válaszoljon, aki nem azt szeretné elmondani, hogy menjek orvoshoz, élénk a fantáziám stb.
2010. júl. 4. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem tudom biztosan, de lehetséges.
2010. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz akkor én szeretnék töled kérni valamit. Hogy segícs nekem abban hogy gazdag legyek tudod mi nagyon szegényények vagyunk. és szeretném azt hogy szerencsés is legyek és azt is hogy meggyogyuljak. Meg azt is akkarom hogy , vagy is mást nem szeretnék de azért jó lenne ha tudnál segíteni neem . szerintem te tudsz beszélni az istenel és ezért van ez veled. Kérlek szépen hogy segítcs és kérd az istenek hogy segítcse nekem.


Ha helyesírásomat most ne nézétek mert tényleg ramagyul írtam mivel nem nézem a bilegyüzetet amikor írok. hát enyi

ű

2010. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

első vagyok: segítenél, h holnap jól vizsgázzak? :)

Köszi:)

Minden jót!:)

2010. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Igen, szerintem eredhet Istentől, lehetséges, hogy sokkal több energiád van, mint más embereknek, vannak ilyen emberek, akik ezzel tudnak gyógyítani. Nem szabad túlzásba sem esni, mert akkor te merülsz ki. Az, hogy erre külön engedélyt kérsz, lehetséges, hogy a te kis szeánszod része, függetlenül a válaszától meg tudod tenni. A legtöbb ember nem hisz ilyesmiben, mert félnek ettől a plussz erőtől/adottságtól, lehet hívni akárminek.

Amúgy engem is meggyógyíthatnál a cukorbetegségből, ha így távolra is működik :)

2010. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐNEK: Igen, az Istentől. Ha katolikus vallású vagy, ott úgy mondják, hogy a Szentlélek benne van minden emberben, ez a részed az Istennel köt össze. Ezzel a résszel jó a kapcsolatod, ezért.

Javaslom, segíteni csak óvatosan, csak kérésre és nagyon óvatosan fogalmazva, mert a másik helyzetébe nincs 100% rálátásunk. (szerintem, javaslom...stb)

A Neked legjobbakat kívánom Neked!

(

Írom tovább, off-ban)

2010. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

OFF A TÖBBI VÁLASZOLÓNAK:

2.-nak: szerintem arra irányítsd a szavaidat és a gondolataidat is, amit akarsz, mert így már sokaknak sikerült hasonló helyzetből előbbre jutni!! Pl. ne mond és ne gondolj arra, hogy szegény vagy beteg lennél. Arra gondolj, hogy mennyi gazdagság van benned, és éld bele magad abba, hogy áramlik feléd a jólét, egyre boldogabb vagy! Ezeknek megfelelően fejezd is ki magad!

Szeresd magadat, a testedet, lásd meg benne a szépséget. Ember még nem talált ki olyan dolgot, ami olyan tökéletesen és összehangoltan működik, mint a tested, erre gondolj! És ezt te csinálod, ezért szeresd magad! A betegségben egy jelzést láss meg, keresd, mit jelezhet, mit üzenhet Neked, amit máshogy kellene csinálni. Ha majd ezen változtatsz, a betegség eltűnik, mert a szervezet öngyógyító.

Ha negatív dolgok jutnak eszedbe, hatalmadban áll befejezni ezt a gondolatmenetet, és jó dolgokra gondolni, Istentől kaptad ezt a képességedet.

Béke, szeretet, áldás, egészség, harmónia, jólét -ilyen szavakat mondogass magadban gyakran. Jó egészséget és sok sikert!

Kérem az Istent, hogy segítsen Neked, és kérlek Téged, hogy fogadd el a segítségét!



ViZsgázónak: segíts magadon, az Isten is megsegít! :) Komolyan: tanulj és bízzál magadban, az Isten megsegít!


Cukorbetegségre: a szeretet elfogadása-adása, ez a témakör. El tudod-e fogadni, tudsz-e igazi szeretetet adni? Kurt Teperwein: A betegségek lelki eredete vagy vannak még más hasonló könyvek is. A szived körül egy gyönyörű zöld fényt javasolnám elképzelni, jó érzésekkel, ellazulva (sokszor, akár fél 1 évig is napi egyszer), vagy rózsaszínt, és ahogy áramilik be a szeretet, és ezt továbbadod másoknak. A kapcsolataidban ne azt nézd, amit kapsz, hanem amit adsz, azt javaslom, add szeretetből. Időbe telik a változás, sok sikert és kitartást!


Mindenkinek sok szeretetet és a neki legjobbakat!

2010. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Szia! Emberek vagyunk, tehát mi biztosan nem tudunk érdemben válaszolni erre... Mindenesetre kaptál hozzá erőt és értelmet, hogy a helyén tudd kezelni, és ez az, ami inkább az "igen" felé húzza a mérleg nyelvét nálam. Kérdezd Istent, kérdezd a Bibliát.

Üdv, szép napot! Cio

2010. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 BlackSword ***** válasza:
56%
El vagy Te kissé tévedve... Isten nem egy súgógép... Szerintem csak élénk a képzeleted... Mennjél egy kiadóhoz, és hátha kiadják a művedet...
2010. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó: megmondtad az igazságot, ezért le fognak pontozni :( (lehet engem is)
2010. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Off: 16.17: "ezért le fognak pontozni"

Isten azt üzeni, hogy ahogy mondád, legyen meg a te akaratod! :))

2010. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!