Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eladni a lelket...

Hogyan lehet eladni a lelket a sátánnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném előre leszegezni, hogy ezt a kérdést szimpla kíváncsiságból teszem fel. Mostanában érdekel engem ez a téma, viszont senkitől sem hallottam, vagy olvastam olyan választ, amit meg is tudnék érteni, vagy hasonlók. Szóval a kérdéseim ezek lennének:


Lehetséges ez, hogy el lehet adni a lelkünket a Sátánnak/ördögnek? Ha igen mik kellenek hozzá és hogyan? Mit ér el az ember ha ezt megteszi? Valami másabb lesz vagy hasonlók? Ez miért jó? Mik ezeknek a következményei? Mert a rossz oldalra átállni nem csak meghívó a pokolba szerintem, biztos van ennek több velejáró rossz dolgok.


A trollkodó válaszok kérem kíméljenek. Véleményt ki lehet fejteni, csak kulturáltan, bár jobban örülnék ha leginkább válaszok érkeznének a kérdéseimre. Előre is köszönöm!



2019. ápr. 6. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Képezd magad, tanulj!

Képzetlen, tanulatlan lélek az Ördögnek sem kell!

2019. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

folyamatosan tanulok s képzem magam. még ezt a fos spirit of eridut is jobban megcsináltam stb.


tönkre ment az életem és kész. szerintem másoknak is csak nem akarják bevallani senkinek se ahogyan azt én is tettem korábban.

volt még egy sátánista is aki bevalotta h rosszabb lett az élete valójában csak nem meri stb.

hiába való minden. sohasem lesz jobb már.


és ez elött ezerszer jobb volt az életem!!!! nem volt rossz. de mindegy.

már tapasztalntam h a sátánisták milyen agresszív barmok stb. ámítják magukat és másokat is.

vagyis HAZUDOZNAK. annyira azt vallják h a zsidók hazudoznak, miközben inkább ők hazudoznak agyba-főbe.


amikor éppen lenyugodnák akkor zúdúl minden a fejemre és ez korábban sohasem fordúlt elő.


tönkre teszi az ember életét és kész!!!

2019. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 világvége1 ***** válasza:
Az áll át a rossz oldalra, aki vétkezik, és a velejáró rossz dolog a bűntudat. (A pokolban ez csak tovább fokozódik, ahogy vétkeznek.) Meg persze előfordul, hogy bosszút áll valaki. Sátán nem létezik.
2020. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!