Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek érdemes eladni a lelkeme...

Kinek érdemes eladni a lelkemet, Istennek vagy Sátánnak? Melyik kínál jobb kondíciókat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen meguntam a folyamatos harcot a karmámmal. A sors mozdíthatatlan akadájokat gőrdít elém folyamatosan. Így úgy döntöttem, hogy beállok én is a nagyok közé.


Kinek adjam el a lelkem szerinted ? Lehet Istennek ? Ok: A legnagyobb erő. Végsősoron legyőzi Sátánt és a végtelenhez konvergált időben egyszer úgy is Ő fog uralkodni és az ővéire dicsfény és öröm vár, a kárhozottakra pedig szenvedés. Sátánnak ? Ok: Ő a gonosz,, aki mindenkit kárhozatba taszít és azt akarja, hogy mindenki szenvedjen mint Ő. Most Ő uralkodik, azaz mint a politikában az ő kedveltjei lesznek a sikeresek az életben :Politika, Hollíwood, Illuminátusok, Szabadkőművesek, Bankárok, Hitelnyújtó uzsorások. Aki beáll Sátánhoz az egy szép hosszú ideig kb 300 trillió évig sinen van.


Vajon aki itt eladta a lelkét Sátánnak, az ugyanúgy befutott mint Kate Perry ? [link] Fényűző életet él Óbudai rezidenciájában? Vagy csak egy lecsúszott gettóban vegetál egy kis albérletben, zacskóslevest eszegetve ?


aki Istennel adta el a lelkét, annak sikeres az élete ? Megvilágosodott?Banki szaktanácsadó egy sikeres magáncégnél ? Vagy csak egy szegénységben élő hittantanár?


Vajon kinek érdemes eladni a lelket ? Legvégül Isten győz biztosan vagy Sátáné lesz minden addigra ? Adnál tanácsot?


A sors miért gőrdít az ember elé megoldhatatlan akadályokat a párkapcsolatban : Olyanoknak szán a sors melyekkel képtlenség kijönni és perverzek. Munkahely : Szűklátókörű, állandó eredményorientált vezetők. Vajon direkt azért gördít a sors elénk ily akadájokat, hogy eladjuk lelkünk valakinek? Mivel egyedül úgysem bírkózól meg ezekkel. Előbb utóbb külső segítségre szorúlsz.


Milyen tanácsot adnál nekem és a hasonló helyzetű magányos embereknek?



2013. júl. 8. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nőlj fel az élethez!
2013. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok ! Aki szkeptikus ne írjon. Remélem első felnősz majd a spirituálishoz.
2013. júl. 8. 16:13
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

>Milyen tanácsot adnál nekem és a hasonló helyzetű magányos embereknek?


Azt, hogy ne hozz létre utódokat és élj nagyon egészségtelenül ;)


Ja, várj, én szkeptikus vagyok, akkor sztornó, nem válaszolok!

2013. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Napkiraly ***** válasza:

eléggé egyértelmű:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..

a sátán 3ezret ad gumi nélkül

2013. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
furcsállom hogy senki nem fedezte fel a Sátánnak nincs gondja azzal hogy mit csinálunk magunkal hogyha neki nem ártunk, ellenben Isten folyamatosan szabályokat szab...
2013. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 xeniah ***** válasza:
78%

Annyit tudok mondani, hogy Istennek fontos vagy, de a lelkedet nem tudod neki eladni. Ő már egy hatalmas árat fizetett érted, mert szeret, függetlenül attól, hogy elfogadod vagy semmibe veszed az ajándékát.

Nekem úgy tűnik, számodra a pénz a siker titka, pedig csak nézz utána, hány gazdag ember lett öngyilkos.

Isten nem ilyen sikereket igér, de azt igen, hogy gondoskodik rólad. Ő olyan belső békességet tud adni (ezt tapasztalatból mondom), ami nem a körülményektől függ. Ő azt igéri, hogy nem hagy el minket, akármi történjen is körülöttünk vagy velünk. Őrá mindig lehet számitani.

2013. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mathekah válasza:

Az én tapasztalatom is az hogy Istennel jobb mint a sátánnal(még nem voltam a sátánnal és nem is akarok) :)

igaz hogy Istennek olyan szabályai vannak amik lehet hogy nem tetszenek neked de attól még nem akar neked Isten rosszat Ő olyan mint egy gondoskodó apuka, mindig a legjobbat akarja a fiának/lányának a sátán ellenben azért van hogy mindenkit gyötörjön,megbántson,megöljön stb. ellenben Isten szeret téged és mindig segít bármilyen nehéz is a helyzeted.

(f/16)

2013. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 David82 ***** válasza:

Amit leírtál, nem teljesen pontos, mert szerintem a sikerhez nem kell a gonosznak szolgálni. Mikor érzed magad jobban? Ha boldog vagy, és örülsz valaminek, vagy ha szitkozódsz valami miatt?

Azért, mert az öröm, boldogság pozitív energia, és az Istentől ered.

A bánat, félelem, düh negatív energia, és a gonosztól való.

Negatív kisugárzással nem fogsz tudni sikereket elérni, ezért érdemes inkább a jónak szolgálni.

2013. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

tegnapelőtt 21:09

"Isten" szeret mindenkit. Épp ezért teremtette az emberekbe az ösztöneiket, és épp ezért szab olyan szabályokat, amik ezeket elnyomják. Ergo azt akarja, hogy szenvedj. Szerinte mindannyian bűnösök vagyunk, mivel Ádám és Éva bűne öröklődik. Még fiatal vagy, még tudsz így élni... később pedig jó eséllyel lesznek lelki gondjaid. Aki vele köt szövetséget, elfogadja, hogy a földi élet egy szenvedés, de majd a mennyben biztos jobb lesz, ha rákontrázol a trére az életellenes dogmák betartásával. Ja, és mondtam már, hogy a biblia nagy része a kereszténységnél sokkal ősibb vallásokból lett összelopkodva?


Kérdező, el vagy tévedve Sátánnal kapcsolatban. Ő nem a gonosz. Nem akarja, hogy bárkinek is rossz legyen, aki nem fordul ellene. A Sátánizmus pont, hogy egy életközpontú vallás. Segít, hogy magából az életből tudd a legtöbbet kihozni, és ne a túlvilágon reméld a megváltást. Nem gyilkolhatsz, lophatsz, stb, viszont semmiféle alapvető emberi ösztönödet nem kell elnyomnod. Többek között a szexualitásod is csak rád tartozik. A kereszténységgel ellentétben itt nem bűn a spirituális fejlődés, amit meditációk útján érünk el. Először hülyeségnek találod, de amikor tapasztalod a kedvező hatásait, örömmel fogod csinálni, és kell is, hogy csináld. Kereszténynek neveltek, semmi nem jött össze az életben, állandó depresszióval küszködtem. Mióta sátán oldalán állok, szinte azonnal elkezdtek megoldódni a problémáim, és sokkal boldogabb az életem.


Dönts!

2013. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Napkiraly ***** válasza:
utolsó: ezt nem értem, nem ezt tudtam a sátánizmusról
2013. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!