Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy van tovább? Mi a nevük a 4;5;6 stb -nek? Részletesen lent.

Erre gondolok hogy hybrid;tribrid

Es tovább hogy van?

ápr. 15. 22:59  Privát üzenet  

A válaszok
Mit tolsz? :D

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 15. 23:16 Privát üzenet
Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:

tetrisz

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 15. 23:53 Privát üzenet
Négy, öt, hat

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 16. 06:37 Privát üzenet
Úgy van tovább, hogy frigid 😁

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 16. 13:58 Privát üzenet

Hogy mi a neve a 4,5,6 stb.-nek?

SZÁM vagy SZÁMOK!!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 16. 20:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Külföldön élek (13éves) és itt általános iskolába nincs bizonyítvány. Magyarországon akarok tovább tanulni, de hogy? (Reszletesen lent)
Nem tudom hogyan tovább, bizonytalan jövőkép, mit tegyek? (Részletesen lent,20 éves srác vagyok)
Hogyan tanítsam meg úszni a 23 éves páromat? Valaki esetleg le írná nekem akár privátban akár itt részletesen mivel kéne kezdeni, hogyan tovább stb. Lehetőleg olyan aki ért hozzá. (16/lány)
El lehetne hitetni a társadalommal, hogy meghaltam, miközben tovább élek? (részletesen lent)
Laptopról megtudom osztani a netet? (wifin kapja, kábelen menne tovább) (részletesen bent)
Az lenne a baj, hogy a sims3 gold editionnak ugye orosz a nyelve és hogy valaki leírná részletesen hogyan is kell ezt telepiteni? Mert már probálgatok nemtudom mennyi mappát hogy...

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!