Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeretnék tőle megszabadulni,...

Szeretnék tőle megszabadulni, de nem tudom hogyan, valaki segítene? (Telihold)

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy egy ideje azt vettem észre, hogy teliholdkor nagyon más vagyok. Eleve egy pozitív és jókedvű lány vagyok, de ilyenkor valahogy ez nem így megy...

Teliholdkor ok nélkül ideges és feszült leszek, sokkal érzékenyebb (lelkileg), mint amilyen egyébként is vagyok. Kívülről kedvtelennek és feszültnek tűnök, semmi kedvem mosolyogni, még akkor se ha valaki nagyon jó ismerősöm látom meg.

Bizonytalan vagyok minden téren, és néha olyan dolgokra is rágörcsölök, melyekre egyébként nem szoktam. A pozitivitásom teljesen elvesztem...

De ami a legjobban zavar, azok a gondolataim. Állandóan olyanok járnak a fejembe, hogy még én magam is csodálkozok. Valahogy ilyenkor jobban megy nálam az erőszak, a verekedés és ok nélküli agyonverés más embereken, pedig nem is vagyok verekedős.

Jobban ez zavar. A gondolataim és h ok nélkül ideges vagyok. Nagyon szeretnék tőle megszabadulni,de nem tudom, hogy hogyan... nappal annyira nem jellemeznek a fejjebb leírtak, hanem inkább este. Ilyenkor minden negatív a múltból belémtör és nem hagy nyugodni. Nagyon szeretnék tőle megszabadulni, de nem tudom, hogy hogyan, valaki esetleg valamit tanácsolni?

Ami a legrosszabb, h ilyenkor él bennem az öngyilkosság vágya is, főleg ha a való életbe valaki szerencsétlenségbe meghalt vagy öngyilkos lett vagy bármilyen haláleset hallatán, él bennem a vágy, h legyek elég bátor, h megtegyem. Pedig én ilyet sose tennék... pozitív dolog elég kevés van ilyenkor az életemben, szóval amikor nagyon nyugodt és felfrissült lélekkel ébredek, tudom, hogy már nincs telihold.

Na de valami tanács ellene??

19/L



2019. ápr. 18. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
El kell tüntetned a holdat. Én nem vagyok ezotérikus, de biztos jön valaki, aki jó pénzért elvállalja.
2019. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Vérfarkas vagy?

Viccen kívül, szabályosan nézegeted, hogy mikor lesz telihold? Mi lenne, ha figyelmen kívül hagynád? Mert lehet csak bebeszéled magadnak.

2019. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dornstadter ***** válasza:
72%
Ezt felenk menstruacionak hivjak. Sok koze nincs a teliholdhoz, csak neked veletlen pont egybe esik a ketto.
2019. ápr. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dornstadter ***** válasza:
2019. ápr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Engedd el ezeket a gondolatokat..
2019. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!