Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telihold mennyire befolyásolja...

Telihold mennyire befolyásolja a személyiségeteket?

Figyelt kérdés
Vagy 2-3napja észlelem ezt,pont éjszakás vagyok..érdekes dolgokra lettem figyelmes.Amikor telihold van,valamiért mindíg iszom,de nem presszóban... olyan dolgok marcangolnak,amit megéltem és mintha valami negatív külső erő végett tudhatok magaménak.Nem vagyok sem vallásos,sem pedig mánikus okkultista,vagy megszállott.
2017. aug. 9. 00:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem semennyire, de az létező dolog, hogy telihold idején az emberek éberebbek, álmatlanok, feszültebbek, vagy érzékenyebbek. A hormonokkal van összefüggésben, de nagy jelentőséget nem kell neki tulajdonítani, mert sok minden más is van ilyen hatással. Hőmérséklet, légnyomás, fényviszonyok, napi történések, gondolatok, érzések, stb.
2017. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Én valamiért mindig pont teliholdkor érzem leginkább összeszedettnek magam. Olyankor vagyok a leginkább kitisztulva agyilag, és leginkább lelkileg is akkor vagyok teljes. Valahogy akkor álmodom a legmélyebb dolgokat is, amikre utána nagyon sokáig részletesen emlékszem.
2017. aug. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Én ilyenkor eléggé szeszélyes vagyok,de nem ez az első.... valahogy megérzem,ha valami hülyeséget csinálok,és felnézek az égre...jah teli hold akkor ennek betudható a dolog.... de valami kell,hogy legyen :))).

Kb 9éve csináltam egy pokolian nagy hülyeséget,akkor is telihold volt.

2017. aug. 9. 03:44
 4/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Van is...elég sok embert ismerek, aki már mondta, hogy teliholdkor megkattan bizonyos szempontból...:)
2017. aug. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De tuti van valami benne..... Most is kimentem cigizni,hát mondjuk alapból szemet szúrt aza qva Hold,de valami furát éreztem,de tényleg... Kb nem tudom hová tenni ezt a dolgot,volt egy másik eset ez csak randomban jutott eszembe szétvertünk egy albérletet,akkor is teli hold volt.de voltak veszetebb dolgok is évekkel korábban.
2017. aug. 9. 04:02
 6/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Én nálam leginkább régi dolgok jönnek elő olyan emlékek, amikre amúgy sosem gondolok, mert alapból nem is emlékszem rájuk. Meg olyan nagyon erős rezgéseket érzek az egész környezetemben, ha kint vagyok vagy csak ha az ablakon bámulok ki.
2017. aug. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nálam is régi dolgok,emlékek...de negatívan.erős késztetések,amelyek nem is rám jellemzőek....fene se tudja ezt,megválaszolni.... persze nem őgy értem,hogy konyhakéssel vagy húskloffolóval szaladgálok az utcán mint valami eszelős :)) de olyan gondolatok,dolgokat mondok cselekszem ,ami nem igazán én vagyok.
2017. aug. 9. 04:13
 8/16 anonim válasza:
Pont most akartam utánnanézni, hogy miért nem tidok aludni. Asszem megvan.:D
2017. aug. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Áhh pedig már gyengűl a hatás,fogyatkozóban van az ősi bolygó :)) de pár órája kurwára éreztem a hatását,tegnap is és előtte is.....na mind1 :)
2017. aug. 9. 04:31
 10/16 anonim válasza:
Hát nem is most keltem, hanem egy pár órája, azóta baszakszok.:D Legalább megnézem a napfelkeltét.:)
2017. aug. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!