Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit kérdeznél okkult témakörbe...

Mit kérdeznél okkult témakörben attól, aki valamennyire ismeri ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
Szimbólumok jelentése, vallásos dolgok magyarázatai, asztrálvilág jelenségei stb.

2019. ápr. 30. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az asztrális sík nagyon érdekel.
2019. ápr. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

asztrál (előtag) = csillag = örök


gyakorlatilag az asztrál itt mást jelent … az előttes finomanyagi szférát jelenti, amiben ebbe a szilárd = később kialakult világba bele lehet nyúlni .…ennek ez a gyakorlati jelentősége .…az asztrális tartomány az "astral double" nevű kiképezett és edzett "asztráltesttel" lehet belemenni …valamilyen szinten álmában mindenki eljut az asztrális tartományba


Mágikus jelentősége tehát az, hogy a mi szilárd (=befejezett) világunk előtt van. Kevesebb teher, kevesebb szabály vonatkozik rá.


Míg kedvem van, válaszolok a tanítványoknak. :)

2019. ápr. 30. 08:08
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy érdekesség:

A világot az összes létező hozza létre és tartja fenn a gondolatával-érzésével, nem pedig valamilyen vallás istene. A vallás csak ráült ezekre a dolgokra és már nagyon régóta ül rajta.

(semmit nem fogok bizonyítani, amit mondok; vizsgáljátok meg magatoktól)

2019. ápr. 30. 08:18
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Akik kérdeznek, azok nem tanítványok, hanem kérdezők!

Ha már válaszolsz valamire, akkor teljesen válaszold meg, ne csak részben.

Az asztrál világ ennél jóval több és sokkal részletesebb leírást adhattál volna.

Persze, itt inkább az egó fényezéséről van szó, mint hogysem valami normális választ adnál annak, aki érdeklődik.

Nem tudom mi a célod ezzel, de ha már oda írod, hogy nem fogod bizonyítani, mindenki keressen rá, akkor a kérdésed kiírása is teljesen értelmetlen, ugyanis jó pár könyv taglalja az asztrál világot és azt, hogyan lehet oda átkerülni, van jó pár videó is ezzel kapcsolatban, míg azok szinte teljesen megválaszolják az első kérdést, így addig a te válaszod, semmit sem ér.

Ismét feljön a kérdés, mi a célod? Önfényezés?

Az internetnek hála, iszonyat sok információ van fent az asztrál témában, ezért totál értelmet a kérdésed, ahogy már azt írtam.


Nem bántásképp írom ezt, mielőtt még nekem ugranál.

2019. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
teljesen igazad van. Csak azért írta ki a kérdést, hogy hülyeségeket tudjon írkálgatni. Mintha értelmesek lennének a mondatai, de közben teljesen értelmetlenek.
2019. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2019 04 30

Walpurgis

Beltane

Találkozó az Ősökkel

2019. ápr. 30. 22:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt van az ideje!
2019. ápr. 30. 22:08
 8/12 A kérdező kommentje:
A kommenteket tudomásul vettem, zártam a kérdést, nincs tanítás.
2019. ápr. 30. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"mi a fsz történik"?

Kb ennyit. Ha el tudná mondani az nagyon érdekelne. Néha azt hiszem meghaltam

2019. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezotéria témakörre jellemző, hogy olyanok olvassák akiket nem érdekel a téma. Szívesen olvasom a tanításaidat.

Például az ördög és angyal létező vagy szimbólum?

2019. máj. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!