Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Erre van megoldás?

máj. 15. 16:12  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a fenét kéne csinálom, semmi életcélom nincs, nem tudom hova tart az életem, unom az egészet

Erre lehet valami megoldás hipnózissal kideríteni vagy valahogy?

# 1/4Időpont máj. 15. 16:12 Privát üzenet
Pl egy jó munkahely, egy társ, baráti kapcsolatok, egy új tudás anyag megszerzése vagy egy jó hobbi. Kezd el hangszeren játszani.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 15. 21:03 Privát üzenet
Asztrológiai képlet?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 15. 23:53 Privát üzenet
El Nath nevű felhasználó válasza:

Ha célt akarsz akkor ahhoz lenyomatok kellenek, tehát olyan dolgoknak a meg tapasztalás, kipróbálása amikből majd kiemelkedik egy valami ami nagyon húz téged.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 16. 08:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudatosan álmodok, de sose szeretném elhagyni az álmot, ezért mindig sokáig alszok. Valami megoldás erre? (bőv lent)
Karma létét és működését elfogadó emberek válaszaira vagyok kíváncsi. Hogyan oldjátok meg a hasonló helyzeteket? (Felelősség kérdése. ) Bővebben lent.
A macskám nagyon fura dolgot művel a szobámban lévő tükörrel, miért csinálja ezt és mi a megoldás?
A betegségek lelki okait részletező könyvek közül melyik a legjobb?
Miért látom a démonokat? Van rá megoldás, hogy ez megszűnjön?
Lehet, hogy tényleg a rossz kisugárzásom és negativ energiám/im vonzzák be a sok rossz dolgot körülöttem?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!