Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elsajátítani a...

Hogyan lehet elsajátítani a testen kívüli élményt?

Figyelt kérdés

...mert nagyon kiszeretném próbálni!Írjatok vagy linkeket kérek (vagy mind2)!:D

Valamint volt-e már valakinek?


2010. júl. 7. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:

helló!


2 féle módja van ennek....az egyikhez hatalmas koncentráció kell, és nagyon sok gyakorlás. Spiritiszták biztosan tudnának segíteni...az elme hatalmassága ez.


a másik mód pedig az alternatív, amikor segédeszközt használsz, növényt vagy valamilyen szert, ami ilyen állapotba juttat, de ez utóbbit nem ajánlom, mert függőséget okozhat, mármint a szerek használatához hozzászoksz, és az nem jó dolog.


ui.:Én láttam testközelből valakit átélni ilyen élményeket, elég kemény dolog...ő egy csatahajón találta magát jeges vidéken tetovált emberekkel, nyíllal lőtték egymást, vízbe is esett, meg is sebződött az ismerősöm, meg is halt...csak a hallucinációban, de nem az ébrenlétben. Na mind1 1 órán át ott volt, és társalgott is az élményében szereplőkkel. Biztos, hogy ott volt éreztem rajta...


üdv

25/F

2010. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
Sehogy... Ilyen nincsen...
2010. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt elolvashatsz mindent róla.Azt is,hogyan kell:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mi a fenéért nemjo neked a testen belüli élmény?... bedugod a répát...azt kész is a jo kis élmény... és ki se kell sétálni a testből....
2010. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!