Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elsajátítani az...

Hogyan lehet elsajátítani az aura látás képességét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek írjatok auralátás elősegítéséhez meditációt vagy gyakorlatot. A harmadik szem nyitó meditációt is szívesen fogadom. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 18. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben nincs veled született képesség erre, a legtöbb amit tehetsz, hogy olyan tisztán tartod magad, amennyire csak lehet. Gondolok itt a gondolataid és érzelmeid tisztaságára, beleértve az aurarétegeidet is. Persze a fizikai tisztaság sem árt :D

Egy tiszta ember elég érzékeny ahhoz, hogy akár aurát lásson.

2010. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárki láthatja az aurát!Én úgy kezdtem el gyakorolni hogy egy fehér lapra rajzoltam egy piros pontot és lazítottam aztán koncentráltam arra a pontra és egy kis idő után elkezdtem egy fehér vékony réteget körülötte látni aztán kezdtem látni az aurájának a színét és pár nap gyakorlás után nagyon szépen láttam és utána lehet azt csinálni h egy fehér felület elé rakjuk a kezünket és ha már látjuk az auránkat akkor menni fog az egész testes is.Amúgy mindenki úgy születik hogy látja az aurát csak ez olyan 5 éves korukban kezd elmúlni:(Remélem segítettem vmit.
2010. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amire a kedves előző válaszoló gondol, az az éteri aura. Azt valóban mindenki látja. Elég, ha átnézel az ujjaid között félhomályban. Én a többi rétegre gondoltam, ami nem mindenki számára hozzáférhető eleve :)
2010. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tárgyak, növények, állatok, és gondolatok auráját biztosan nem fogod látni, mert azoknak nagyon gyenge szellemi erejük van.


viszont nagyon valószínű, hogy az emberi aurát látni fogod, mert az embereknek nagyon intenzív szellemi energiájuk van, és ami a lényeg, hogy hirtelen változik az intenzitása és érzelmi töltete, ami a látás lehetőségét megteremti!

2010. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

második voltam,sztem ezt olvasd el.

2010. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aki tud még valami tippet adni azt szívesen fogadom :)
2010. máj. 21. 17:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Különben azért érdeklődöm, mert rengeteget foglalkozom ilyesmivel és nem rég láttam két aurát is, de csukott szemmel.
2010. máj. 21. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!