Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sós vizes labmosásnál miért...

Sós vizes labmosásnál miért nem színeződik el a víz?

Figyelt kérdés
Már harmadjára mostam és még egyszer sem volt elszíneződés.
2019. máj. 18. 21:56
 1/8 anonim válasza:
Miért kellene elszíneződnie? Nekem ez új.
2019. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt írja

2019. máj. 18. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez egyedül attól függ, hogy mennyire volt retkes az ember lába.
2019. máj. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Rosszul nézed!:-) Elöször parajdi sotéglábol kell egy olyan vékony szeletet készitened amin keresztül látsz (De vigyázz, nehogy olyant vegyél amiböl már kilopták a nátriumot és káliummal potolták!!) Nah ezen keresztül kell nézned a lábvizedet péntek éjfélkor gyertyafény (méhviaszbol készült gyertya, biopamut gatyamadzag béllel!!!) megvilágitásban.
2019. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es 😀
2019. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Én is olvastam hasonlót,hogy elszineződik a láb víz, mert így méregtelenít a szervezet. Lehet neked azért maradt "tiszta" mert nincs benned annyi méreganyag.
2019. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Komoly válasz: nézz utánna, rengeteg cikk van azzal kapcsolatban, hogy nem létezik méregtelenítés. Zacher Gábor remekül elmagyarázta.


Válasz: a sós vízből kihagytad a legfontosabbat, az ételszínezéket.


De most őszintén, ki a rák hiszi azt, hogy színes lesz a víz attól, hogy bele rakod a lábad? Szép is lenne ha a tenger nyáron csupa színes lenne, mert belemegy a nép 😂😂

2019. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

fasság.

talpreszelés előtt jól jön.

ha valamit akarsz is vele akkor magnézium kloridot teszel a vízbe, mert az még fel is szívódik.

2019. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!