Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért èltem tùl avagyok...

Miért èltem tùl avagyok balesetet, ha nem lett jobb az èletem?

Figyelt kérdés
Mikor tavaly december elejèn tùlèltem egy balesetet (50_el csapòdott az oszlipnak velünk a taxis, mert oldalròl belènkjöttek, emiatt sodròdtunk tovàbb) sokan azt mondták, hogy tùl kellett èlned, mèg dolgod van itt, valami jò vàr ràd. Azòta boldogtalanabb az èletem, nwm vàrt semmi jò, csak rossz, leègett a konyhàm is, anyu vègstàdiumos beteg, egyedül nevelek egy 10 èves gyermeket, unalmas, moniton a munkàm, nincsenek körülöttünk. Most tènyleg ezèrt kellett tùlèlnem.a balesetet, hogy ilyen f.s legywn minden?
2019. máj. 19. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Nyers leszek, de az igazság.

Semmi köze a balesetnek ahhoz, hogy dolgod van még az életben.

Szerencséd volt, túlélted és kész. Nem kell túl gondolni.

2019. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
De ez az igazság*
2019. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Pl. Van egy 10 éves gyereked...


És van még mit átélned és feldolgoznod.

Amúgy ha változtatni szeretnél akkor először saját magad fejlődj!


Privátban szívesen ajánlok technikát amin el lehet indulni.

2019. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Az ékezetek miatt
2019. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
84%
Tedd jobbá te magadnak az életed
2019. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ès azt hogyan? Nem elèg csak, hogy ènekelgetem, hogy szìnezd ùjra, szìnezd ùjra....
2019. máj. 19. 17:20
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
10 éves gyerekedért állj talpra! Ne szomorítsd az ő életét is!
2019. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Örülök, hogy életben maradtál, kedves Kérdező! Teljesen felgyógyultál? Megünnepelted az új szülinapod idén?


Változtattál vmit az életviteleden, gondolkodásmódodon, céljaidon a baleset óta? A várakozás nem elég. Pláne nem elég ilyen borús hangulatban.


Gondolom, nem vet fel a pénz, ennek ellenére lehetne minőségibb életed. A gyerekeddel foglalkozz többet, kérj segítséget a konyhád felújítására (akár közösségi finanszírozásút a facen), járj önsegítő körbe (létezik ilyen gyereküket egyedül nevelő szülőknek), tanulj munka mellet vmit, hogy a munkaerőpiaci értéked nőjön. Mutass jó példát a gyerekednek, hogyan lehet válsághelyzeteket jól kezelni!


Röviden: azért élted túl a balesetet, hogy változtass az életeden. Több lehetőséged van, mint gondolnád.

2019. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből gondolod, hogy nem jò a piaci èrtèkem? A Corvinuson vègeztem àllam ès jogtudomànyi karon.
2019. máj. 19. 18:27
 10/19 anonim ***** válasza:

17:54-es vagyok


Te magad írtad: " unalmas, moniton a munkàm" Csak keresnél vmi mást, ha versenyképesebb végzettséged lenne, nem??

2019. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!