Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg átverés a holdraszállá...

Tényleg átverés a holdraszállás meg a mars fotók?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy élnek emberek a marson is? [link]
2019. máj. 22. 23:23
1 2 3 4 5
 11/49 Maltodextrin ***** válasza:
61%

A válasz mindkét kérdésedre: nem.


Holdraszállás kamu-e: nem, ezt már az nVidia is megcáfolta. A háborús versengés miatt mentek annak idején, nem pénzszerzési céllal. A jövőben kutatási és a humán populáció Kardashian skálán való feljebb mozdítása miatt lesz szükség nemhogy a holdra menetelre, de a továbbiakra is. A hold csak a kezdet lesz. Ott fog eljönni az űrfelfedezés hajnala. (Bányászat, földönkívüli infrastruktúra kialakítása stb.)


Van-e ember a marson: nincs, de van ember által készített és odajuttatott szerkezet.

2019. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
0%
Kezdjük ott hogy az űr nem is létezik, szóóóval....
2019. máj. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

13

Te egyáltalán megnézted a linket amit fent bemásoltam, vagy csak tippelsz,mint a lottoban, hogy igen, nem?!

Megdönthetetlen bizonyíték van benne arról, hogy mik vannak a marson!

Eddig senki nem tudta bizonyítékokkal cáfolni. A véleményed nem tudományos bizonyíték

2019. máj. 23. 02:29
 14/49 anonim ***** válasza:
58%

Szóval az, hogy kék és zöld színeket festenek egy képre "megdönthetetlen bizonyíték" arra, hogy a Marson emberek laknak.

Az ne zavarjon, hogy egy csillagászati távcsővel bárki láthatja, hogy a Mars valóban vörösesbarna, nem a Nasa festette be :D

2019. máj. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 Pmt04 válasza:
Hát tesó ismerek egy nagyon jó foglalkozást, ami az álcikkekkel foglalkozik, ha gondolod elkuldhetem neked az elérhetőségét annak aki csinálja.
2019. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy kép, amit a “szerzők” beszíneztek. Mellesleg elég reklám szaga is van...


A Mars az eddigi egyik leginkább feltérképezett bolygónk. Az atmoszférája nagyon vékony, sőt lassan el is tűnik, ez meggátolja, hogy nagy mennyiségben víz alakuljon ki a bolygón, ami viszont az élet elengedhetetlen feltétele. Ha van is víz a Marson, az túl sós és savas, ahhoz hogy élet alakuljon ki rajta.

Mellesleg, ha lenne élet a közeli bolygószomszédon, akkor akár ápolhattunk volna már velük jószomszédi viszonyt is, mivel nincs túl messze tőlünk. Talán több lenne az ufólátogatás is, nem?


Amúgy, ez az egész lapos Föld elmélet, meg hogy a NASA csak hamisítja a felvételeit és nincs is világűr, stb összeesküvéselméletek teljesen értelmetlenek. A világűr tiszta fizika és kémia és még ezernyi titok, de îgy is jobban ismerjük, mint pl az óceánjainkat. Előbb hiszem el azt, hogy a Csendes óceán alján még mindig vadászik a Megalodon, mint azt, hogy a Föld lapos és a Marson élet van, csak eltitkolták előlünk...

2019. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 Maltodextrin ***** válasza:
58%

"A kérdező kommentje:


13


Te egyáltalán megnézted a linket amit fent bemásoltam..."


Nyilván, majd meg fog győzni egy olyan blog amit akár én is írhattam volna. Egyébként az ott írtakat tudományosan alátámasztja valami? Én a NASA-ban meg a SpaceX-ben hiszek, de Te felőlem hihetsz a blogpostban ha akarsz.


A véleményem továbbra is ugyanaz, mint amit eredetileg írtam.

2019. máj. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

16

"Szóval az, hogy kék és zöld színeket festenek egy képre "megdönthetetlen bizonyíték""

Te Elolvastad a Cikket?? Nem festenek színeket! Kivonnak színeket, ill egy színt !

És igen ez a bizonyíték!


17. Nem kétlem, vannak álcikkek,. Itt viszont le van írva, hogy tudsz utána nézni akár a saját szemeddel, hogy mi van akár a (felvételen) befestett,akár a vörös por lepte táj alatt.


Aki nem néz utána, csak beírja a véleményét, Nem cáfolja a leírtakat.


18"Ez egy kép, amit a “szerzők” beszíneztek."

NEm színezték be, fentebb olvass.


Én nem írtam Lapos földről, ennek nincs köze, nem kell ide keverni!


19.

"A véleményem továbbra is ugyanaz, mint amit eredetileg írtam."

A véleményed nem érdekel.


Konkrét bizonyíték érdekelne, ha van a teóriával szemben .

De nincs!

2019. máj. 23. 08:55
 19/49 Pmt04 válasza:
39%
Tehát kis manók laknak a vörös por alatt
2019. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Valószínűleg lakott volt régebben, az említett fotón mesterséges tevékenység jelei vannak. Azt nem mondom, hogy most is lakott szerintem elképzelhető, hogy a por belepte, de a por alatt ott vannak a bizonyítékok, vagy az a rész festve van amiről ott van a felvétel!
2019. máj. 23. 09:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!