Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg átverés a holdraszállá...

Tényleg átverés a holdraszállás meg a mars fotók?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy élnek emberek a marson is? [link]
2019. máj. 22. 23:23
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
8%

"Istenem, mégis mit bizonyít az hogy addig keverjük a színeket amíg kijön valami Föld-szerű?"


Milyen szinkeverésre gondolsz?! Ne ferdíts itt Nekem, semmilyen keverésről nincs szó!


Te kevered a sz.rt!


"Emberek biztosan nem élnek ott, mert még nem járt ott ember."


Nem feltétlenül emberről van szo!


"U.i:Nem mellesleg a cikkben jól láthatóan objektívhez közelebbi nagy részben homogén síkságból semmilyen szín elvételével nem fog az a töredezett mezőgazdasági felszínhez hasonló látkép elénk tárulni."


Hoopáá! Itt már nincsenek mégsem színkeverések, csak a te sz.rkeverésed, végre rájöttél,miről vanszó!?


Komolytalan Vagy!


"Összegezve, a holdraszállás nem átverés, a Mars fotók nem átverés és ember sem él a Marson.

Az ezekhez kapcsolódó szőrszálhasogatásba nem megyek bele."


Ne menj bele, senki nem kérte! Maradj otthon és hidd, amit akarsz.


Semmit nem bizonyítottál!!!


Nem várok választ.


Szép napot!

2019. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:

"Nem feltétlenül emberről van szo!"

-Ezt értettem "szőrszálhasogatás" alatt.A kérdésre válaszoltam, amiben csak ember a kérdéses életforma.


"Hoopáá! Itt már nincsenek mégsem színkeverések..."

-Ahh, nem,...az elején még kicsit indulatosan írtam mert heves természetem van, és próbáltam egy felkiáltással összegezni a fő mondanivalómat, amit aztán az utóirattal próbáltam elmagyarázni mire gondoltam az első színkeveréses mondatommal. (Azért külön válaszban írtam mert közben meg is néztem képszerkesztővel az eredményt a cikkben említett módosításokkal, és utána már bátran kimertem jelenteni hogy nagyon ferdíti a valóságot a cikkben lévő kép.)

"Semmit nem bizonyítottál!!!"

-De igen, tudom nehéz belátni. A vélemény mint tudjuk egyénfüggő, nem kell hinni nekem, hiszen nem vagyok tudós, mikor azt mondom nincs élet itt-ott, ezt senki nem tudja spekulációk alapján, csak ha már tényleges hiteles vizsgálatok és tudományos kutatások jelennek meg a témában.

-Azonban(!), hogy a cikk/oldal bizonyítása légből kapott, az egészen biztos, ezt bizonyítottam. (azzal hogy jómagam is megpróbáltam a bizonyos képet előállítani, kevés sikerrel)

-Onnantól kezdve hogy a cikk valótlant állít a kép és színei manipulálásáról, az egész állítás amit igazolni próbál vele, megbukik. Tehát irreleváns a cikk. Lehetséges, hogy átverés a Marsról készült összes kép...győzz meg egy hiteles gondolatmenettel, mert ez a blogspot valótlant állít. Tehát nyugodtan kommentelheted az íróknak azt amit nekem kommenteltél: "Semmit nem bizonyítottál!!!"

-Az hogy nem vársz választ roppant rossz döntés és sokat elmond a mai átlag ember gondolkozásáról, hiszen azzal akivel nem lehet kultúrát vitát folytatni nézőpontjairól és véleményéről, szerintem saját magát minősíti. Aki makacsul ragaszkodik saját véleményéhez, és nem veszi figyelembe a másik észérveit, azon fogja kapni magát hogy épp oly irreleváns véleményezővé válik mint a fent lévő linken lévő oldal írója.

Én kíváncsian várom válaszod.

2019. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

"A kérdésre válaszoltam, amiben csak ember a kérdéses életforma."

Igen, de nem feltétlenül földi emberről van szó!


"-Azonban(!), hogy a cikk/oldal bizonyítása légből kapott, az egészen biztos, ezt bizonyítottam. (azzal hogy jómagam is megpróbáltam a bizonyos képet előállítani, kevés sikerrel)


-Onnantól kezdve hogy a cikk valótlant állít a kép és színei manipulálásáról, az egész állítás amit igazolni próbál vele, megbukik."


Na akkor itt van a hiba, ugyanis most próbáltam előállítani szín kivonással a megadott programmal és nem teljesen ugyanazt, de láthatóan nagyon hasonló kép lett,amin egyértelműen látszik ugyanaz a mintázat, ami nem természetes mintázat.


Azt mondom próbálkozz újra!

Nem hamis a kép,most próbáltam!

2019. máj. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Összehasonlításként nagyon hasonlít a marsi tájra egy hagyományos művelt terület :


[link]



[link]

2019. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
2019. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
61%

-Most szeretném látni azt a képet más által előállítva ami a blogspotban szerepel ;).

-Továbbá szeretnék látni más képeket a Marsról amiben a blogspotban említett metódussal szintén ezt a felszíni látképet elő lehet állítani.

-Végezetül szeretném megtudni hogy ha az összes képet a NASA festi vörösre akkor miért csak ezt az egy példát mutatja meg nekünk szerkesztve a cikk írója?

2019. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Te elég sok mindent szeretnél! Ha ennyire szeretnéd, járj utánna te magad!
2019. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Én most szeretnék egy A/5-ös még audit slusszkulccsal !
2019. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

"Tényleg átverés a holdra szállás meg a mars fotók?"


Szóval szerinted élnek emberek a Marson, de maga a holdra szállás nem történhetett meg? XD

És akkor mégis hogy jutottak el oda?

Vagy ők már alapból ott voltak?

Vagy mégis mi az elképzelésed?

2019. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!