Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy aki...

Ti hisztek abban, hogy aki meghal, annak a lelke/"szelleme" itt marad a Földön?

Figyelt kérdés

Személy szerint sosem hittem ezekben a szellemes/halál utáni élettel kapcsolatos dolgokban, nem is különösebben foglalkoztam ilyenekkel, ezért érdekel mások véleménye is. Úgy voltam vele, hogy aki meghalt, az nincs többé, és kizárt, hogy itt marad, vagy tud üzenni, kommunikálni, bármi.

Két héttel ezelőtt viszont meghalt a nagypapám. És azóta egyszerűen azt érzem, hogy nem ment el, és itt van, és lát, és velem van. Nem tudom megmagyarázni, csak ezt érzem. Lehet, hogy hülyeség, és csak szeretném, ha így lenne.. de sosem volt még ilyen velem, pedig veszítettem már el szeretteimet.

Ti mit gondoltok? Hisztek ebben, vagy az, aki itt maradt és gyászol csak így nyugtatja magát?


2019. máj. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Én nem hiszem, hanem tudom. Aki meghal, annak 48 napja van, hogy elmenjen, ha nem tud mert valami köti még ide, akkor bezárul az égi kapu és sajnos nem tud elmenni és itt marad a létközben és hozzátapad emberekhez, kísért lakásokban, akárhol. Nem nem jó dolog ez. Pintér Mirkó, keress rá, ő foglalkozik szellemelengedéssel és lakásszenteléssel és át tudja segíteni a szellemeket a túlvilágra. Tudom, van tapasztalatom vele, nem mondok hülyeséget.
2019. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én pontosan úgy voltam vele, mint te egész addig, amíg a férjem meg nem halt. Azóta én is kidolgoztam magamnak ezt az elképzelést, hogy a teste elmúlik, de a lelke itt él körülöttünk, oda száll, ahova csak akar, nézelődik, jelen van az életünkben és segít. Racionálisan ez nem így van, de másképp nem lehet túlélni, muszáj hinni benne.
2019. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Tisztelt Kérdező!


A LÉLEKVÁNDORLÁSBAN mindenképpen hiszek. Saját személyes tapasztalat.


Milyen vallású volt a nagypapád? Búcsúztatta-e katolikus pap, vagy evangélikus/református lelkész?

2019. máj. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Maradhatnak itt lelkek. Miért ne? Csak a test hal meg!
2019. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Igen hiszek, van olyan hogy itt ragad. De nem örökre. Ha nem kel àt akkor is érte jönnek elöbb utóbb és ha akarja ha nem elviszik. Aztàn el kell neki szàmolnia mindennel, és megtervezhet egy màsik életet. És leszületik valahova.
2019. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!