Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miben hisztek a halál után mi...

Miben hisztek a halál után mi lehet? Reinkarnáció, szellemé lesz az ember, menny-pokol. Vagy a nagy üres semmi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 18:26
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
menny-pokol.
2010. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Halál után jön az ítélet, aztán a mennyország, vagy pokol. Ha még tisztulásra van szükség, akkor a tisztítóhelyen kell megtisztulni a mennyországba jutás előtt.
2010. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Ja és a tudósok szerint mi lehet vagy még ezt a kérdést nem firtatták??
2010. ápr. 3. 18:42
 4/47 A kérdező kommentje:
Ja amúgy én római katolikus vagyok,de engem egyáltalán nem érdekel ez a vallás egy szarságnak tartom az egészet,de viszont ez a kérdés engem nagyon érdekel,hogy mi lesz velünk..
2010. ápr. 3. 18:43
 5/47 anonim ***** válasza:
Ahogy a tudósok arra sem találnak választ,hogy miből keletkezett az élet,így erre sem tudnak válaszolni.Onnan még senki nem jött vissza.Szellemek pedig nincsenek.
2010. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 Sexylady ***** válasza:
reinkarnáció
2010. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
reinkarnáció szerintem, sőt szinte biztos vagyok benne, sohasem féltem a haláltól.
2010. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim válasza:
szerintem ez a menny és pokol egy nagy humbuk. eléggé morbid az is már hogy a szerettünket betesszük egy díszek "fadobozba" és eltemetjük a föld alá, aztán a teste szépen eltűnik és csak a csont marad. én hamvasztást kérek pont emiatt. szerintem semmi nem lesz halálután megszünsz létezni és kész
2010. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:

Menny vagy pokol.

És szerintem nincs tisztító tűz.

2010. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy ennek a kérdésnek a vallás kategóriában kellene lennie.


Hogy milyen lehet a halál?


Menj le egy bányába, kapcsoltasd le a lámpát, aztán nyomd magad tele érzéstelenítővel (azzal amit olyan műtéteknél használnak, mikor nincs altatás). Sötét, néma és nem érzel semmit. Bár még ez sem az igazi, de szerintem ez közelít hozzá leginkább.

2010. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!