Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a "titokzatos...

Mi lehetett ez a "titokzatos füst"?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyen teszem fel a kérdést, de egyszerűen nem tudom hová tenni.


Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=1XUyzSzvaq0&feature=youtu.be


Röviden és tömören:

A múlt éjszaka történt. A felvételt egy kamion telephely biztonsági kamerája rögzítette. (Közvetlen közelben folyó, ártéri erdő és áthatolhatatlan rekettyés.) A felvétel időpontjában szélcsend volt és tiszta idő (eső nem esett és köd se volt). A hőmérséklet 16°C körüli volt, azaz nem volt olyan hideg, hogy látszódjon a kilélegzett levegő. A biztonsági kamera egy kb. 12 méter magas épület tetején található. Nincs semmilyen szellőző vagy hőelvezető nyílás a kamera közelében, továbbá a felvétel időpontjában senki nem tartózkodott a közelben.


Emellett a "titokzatos füst" nagyon furcsán viselkedik. Egyik pillanatban olyan mint egy "ködlepel", másik pillanatban apró, ide-oda mozgó "gomolyokká" változik, majd lassan szálló "füst" lesz. Először oldalról jön, majd felülről és végül szemből (a semmiből "materializálódik") közben úgy mozog, mintha a szél fújná oda-vissza (mégegyszer mondom, szélcsend volt).


0:30-nál kezdődik

2:46-nál szemből, a "semmiből" jön

6:39-nál folytatódik és itt ér véget


Én nem tudom mit gondolhatnék hogy mi az istencsudája volt ez. Életemben nem láttam még ilyet. Viszont érdekelne, hogy mások mit gondolnak.


2019. máj. 28. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják,hogy profi videó vágás
2019. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nagyon gyenge, most komolyan kamerával veszed a kamera képét?


Egyértelmű hogy az áthatolhatatlan rekettyésből jön.

2019. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Szellemek nem léteznek,tudományosan nem bizonyítottak. Aki szellemet lát,az vagy skizofréniás,vagy annyira stresszes időszakon van túl, ami már hallucinációkat okoz. Amikor valaki meghal,és a többi ember látja a szellemét,az nem azért van,mert valóban ott van,hanem mert a tudatalattija így dolgozza fel a gyászt. Az agy ilyenekre képes.
2019. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. Nem tudtam máshogy "elmenteni" a felvételt, ugyanis nem asztali gépről, hanem egy hálózati rögzítő egységről lehet lejátszani

2. Nincs semmilyen videóvágás

3. Én egy percig nem állítottam semmit. Továbbá nem írtam semmilyen hazugságot. Minden tényezőt pontosan úgy írtam le, ami akkor volt


Nem mondom azt hogy ez "szellem" vagy ilyesmi, de ha pl. máshol teszem föl a kérdést, biztos ott se kapok értelmesebb válaszokat (csak olyat, hogy biztos kigyulladt az épület(sic!) vagy hasonló.)

Gondoltam, hátha más is látott már ilyet azelőtt, és akkor mégis csak ebben a kategóriában kéne föltennem a kérdést.


De mindegy, látom már hogy tök felesleges volt.

2019. máj. 28. 12:46
 5/17 A kérdező kommentje:

Amúgy biztos 24 órából hazajőve holdfáradtan majd pont olyan hülyeséggel fogok foglalkozni mint "videóvágás" meg ilyesmi, hogy aztán a népeket hülyítsem vele csak mert ennyire qvára unatkozom. Ha az emberek agyába tényleg ilyen jellegű gondolatok fogalmazódnak meg, akkor ennyi erővel egy csimpánz véleményét is kikérhettem volna.


Ott a dátum és az idő a kamera felvételén. Tegnap éjjel 22:00 és 23:00 körül készült. Ráadásul több kamera is van a telephelyen, de semelyik másik nem rögzített semmilyen hasonló jelenséget.


De mindegy, nem érdekel most már engem se. Fáradt vagyok ahhoz hogy ilyesmin bosszankodjak. Gondoljon mindenki amit akar.

2019. máj. 28. 12:57
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez pont nem ezo válasz lesz, de nem lehet, hogy a szél fújja az esőt/harmatot/párát? Nekem olyannak tűnik.
2019. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Eső lesz az, az aszfalt is vizes, plusz a cica is bebújik a kocsi alá. Viszont a 7-8 mp-nél mi az a világos izé, ami a kocsi mellől távolodik?
2019. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

# 6

De könyörgöm, hányszor mondjam hogy nem volt egy dekányi szél sem és teljesen tiszta, köd, eső, hó és pormentes idő volt? A köd meg úgy gomolyog a kamera előtt, mintha erős szél fújná. Nem, nincs szellőzőventilátor a közelben és az épület sem gyulladt ki. Azért elég durva tűznek kell lennie, ami ilyen gomolygó füstöt produkál.


Én pontosan e fenti tényezőket alapul véve nem tudom megmagyarázni, hogy mi produkálhat ilyen jelenséget vagy egyáltalán mi ez? Mindenki a párával jön, de ha tényleg az is volt, a kamera lencséje full be kellett volna párásodjon ilyen durva párától - már fordult elő ilyesmi, utána hosszú ideig semmi nem látszott a kamerán a lecsapódott pára miatt.

De ha nincs szél, akkor mi "mozgatja" így a párát?

2019. máj. 28. 13:21
 9/17 A kérdező kommentje:

Amúgy volna itt még valami. Ezeket a fotókat még apám készítette 10 évvel ezelőtt egy digitális fényképezővel:

[link]

Elmondása szerint tiszta és ködmentes idő volt (ő maga nem dohányzott ha valaki erre kíváncsi) és amikor ő is látta a gép kijelzőjén a furcsa "füstöt", mondta hogy megpróbált direkt maga elé lehelni, hogy lássa nem-e a lélegzetét mutatja a kamera és azt lefotózni. De azt mondta, hogy akkor nem látszott semmi. Se én, se ő nem tudtuk megmondani, hogy mi ez a mai napig. Ilyen "furcsa füst" van a videón is 6:39-nél (a többiről nem is szólva).


Én csak magyarázatot szeretnék, semmi több.

2019. máj. 28. 14:55
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezóba jöttél,úgyhogy megpróbálok eszerint válaszolni,te pedig majd eldöntöd mit kezdesz vele,a szkeptikusok meg engem is hanyagoljanak.Szerintem ez dimenzióátfedés és a másik idővonalon éppen leszakadt az eső..3 dimenzió van jelenleg egymásban takarásban 3./4./5. és a hosszanti csíkok a videón,ha nem valami képhiba,akkor a kristályháló szövedékét villogtatja...van itt egy kép ami nagyon hasonló és nemrég készült:


[link]


De ha megfigyeled a Schumann-rezonancián is időnként szerepel a fehér kristályháló a hosszanti csíkokkal pl:


[link]


puszi..

2019. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!