Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Energiával különböző hangokat...

Energiával különböző hangokat generálni?

Figyelt kérdés

Igazából azt se tudom hogyan álljak neki.

Adott egy család, autista hiperaktív gyerekkel.Néhány hete vannak náluk különböző zajok, viszont csak ott ahol a srác tartózkodik...kopogtatás, kaparás, néha fúrás szerű hangok...

Elég szkeptikus voltam máig a dologgal kapcsolatban, de ott ültem náluk a gyerek mellett az àgyon, és szó szerint mintha az ágy alján kopogtatnak volna, szó szerint érezhetően.

Lehetséges hogy ezt ő generálja valahogyan ?

Ha átment másik helységbe, ott ugyanúgy ismétlődtek a dolgok.



2019. jún. 9. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Vagy keveset iszol, vagy túl sokat
2019. jún. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan elméletek miszerint a sérült gyermekek hamarabb bevonzák a szellemeket és könnyebben tudnak velük kommunikálni.
2019. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én magam sem tudom hogy mit gondoljak. Ismerősöm mesélte hogy ilyenek vannak náluk, és mi tegnap át is mentünk utána járni a dolognak. Ha nem vagyok ott, biztos el se hiszem az egészet. Ezek a kopogások a falból jöttek. Hol a fürdőszoba oldaláról a szoba mellett közvetlen, hol pedig a garázsból ami ugyancsak szomszédos a gyerek szobájával.
2019. jún. 9. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem a gyereknek magasabb frekvencián mozognak a bioelektromos kisugárzásai/ aurája.

a magasabb dimenzió (rosszúl tudjuk a dimenzió fogalmát) vagy síkbeli dolgok felerősödhetnek. a 4. dimenzió az asztrálsík. több sík és dimenzió is van de ez a legközelebbi,de szerintem mást is érzékeltek.

szellemek és egyéb asztrális lények megnyílvánulásai felerősödhetnek a mi fizikai síkunkra, pustán azzal, hogy bizonyos embereknek magasabb frekvencián mozognak a bioelektromosságuk.


ha csak az agyában lennének magasabbak ezek a frekvenciák akkor csak ő tapasztalna paranormális dolgokat. de ebben az esetben ugyebár az egész teste -aurája magassabb frekvencián mozoghat.

szóval felerősíti a környezete frekvenciáit és a szellemek vagy egyéb lények megnyílvánulásait.


legalábbis szerintem. nekem csak az agyam szokott magasabb frekvenciákon mozogni.de észre vettem, hogy a szellemek és egyéb lényeket hallhatom és láthatom is.

amikor a testem s aurám lett magasabb fr akkor viszont csak elektromosságot éreztem az ujjaimban. nééha-para jelek is jöttek,de --ezek lehettek szimpla feledéseim jelenségei. pl: konyhában felkapcsolva hagytam a villanyt. vagy egy nap 3 szor is a konyhában találtam a papucsomat-amit sohasem szoktam, hiszen hideg a konyha padlója. hangokról---hát a szomszédaim elég zajosak, max vannak para hangok amiket csak én gondolok félelmetesnek. :p de amit írtam csak az én véleményem /elméletem.

2019. jún. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mentálisan sérült emberek is, sajnos jobban bevonzzák ezeket a dolgokat, pkáne, ha nem kiegyensúlyozottak.Őt nem kérdeztétek meg, mit tapasztal? Vagy nem kommunikál?
2019. jún. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A srác 14 éves, és ő tökre be van parázva mikor kezdődik ez a kopogtatás.. ráadásul az apja aznap este teljesen kiborult és ütötte verte a falat/szekrényt ahonnan a kopogás jött... ez a gyereknek még rémesebb gondolom
2019. jún. 10. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, lehetséges, hogy ő generálja, legalábbis voltak már ilyen megfigyelések olyan emberek közelében, akikben valami miatt sok elnyomott feszültség lehetett. Ha apuka is dühöng, gereknek is van baja, akkor ott bőven adódhatnak olyan negatív energiák, amikből ilyesmi kerekedik. Meg hát az ilyen közeg a különféle negatív entitásokat is jobban vonzza. Jól jönne megnézetni egy látóval a házat. Muszáj lenne nyugalmat, több pozitivitást magára erőltetni a családnak. Akkor hamarabb megszűnnek ezek a jelenségek.
2019. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!