Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lapos földesek, mivel bizonyít...

Lapos földesek, mivel bizonyítjátok az alábbiakat?

Figyelt kérdés

A nap nem világítja be az egész földet!

A hold miért fogy,ha önálló fényforrás és miert így?

Hogyan működik a kupola?


2019. jún. 15. 01:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
9-es,a 7- es nem lapos földese,írta csak próbált valait elmondani,de sok ember nem gondolja átb.
2019. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
95%
Kedves 10-es miért kamuznák be az egész világnak,hogy van űr és a Föld geoid alakú? Mit érnek el vele? Semmit. És ugyebár ,ha mész csak egyenesen,hónapokat akkor körbekerülöd a Földet és nem esel le egy bizonyos ponton. Ezt bizonyítja a nyolcvan nap a Föld körül nevezetű könyv és film is. Ajánlom a következő videót számodra: [link] ,ha nem győz meg nem gond csak ne erőltesd rá másokra ezt a dolgot.
2019. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
A laposföldesek kamuznak. Hülyítik a népet, ők maguk sem hisznek benne.
2019. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
Milyen unatkozó nyomorékok találták ki ezt a laposföldet !??!???!!!??!?!?!
2019. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
14-es - nem unatkozó, hanem nagyon nagy pénz van benne! páran kitalálták, mert tudják, hogy sok a hülye akit meg lehet vezetni és iszonyat pénzekért előadásokat tartanak, meg cuccokat árulnak a témában. Ez olyan, mint a "hagyományőrzés" itt magyarországon! VAn pár nagyvállalkozó, akik jól megélnek a bizniszből, pedig aztán nem is hisznek benne, de sok a megvezethető hülye, akik veszik a nemezcuccokat, pólókat, ijjakat stb...
2019. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kedves kilences olvasd el mégegyszer a válaszom. Én egyet értettem azzal,hogy a föld geoid alakú, nem lapos. Nem tudom min idegesítetted fel borsónyi agyad de én csak megpróbáltam magyarázatot adni, hogy min indulnak ki a lapos földesek.
2019. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%

15-ös! Ha ez igaz, írnál vállalkozók neveit,kik ezek a gazdag pólógyárosok?

Nehezen lehet elképzelni,hogy pólókat akar valaki gyártani és ez miatt elterjeszti hogy lapos a föld!

2019. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ezeken felül, mivel tudja biztosítani, hogy csakis az Ő pólóit veszik majd meg? Vagy szövretkeztek?! A millió pólógyáros közűl,ha akkora biznisz lenne benne nem maradna egyeduralmon már ne is haragudj, Ez sokkal nagyobb összeesküvés, mint,hogy lapos a föld!!
2019. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%

Csak gondolj bele. Minden, amit tudni vélsz, azt valójában nem tudod, csak hiszed. Ennek fényében hogy dönthetnéd el bármiről is el, hogy az úgy van?

Mi az, amit tudsz? Valójában semmit. Még azt se tudhatod, hogy a szemeiddel mit látsz. Amit látsz, az nem a valóság, hanem amit az agyad a szemeden keresztül átfordít a tudatod nyelvére. Valójában arról sincs fogalmunk, hogy mit látunk, mi hallunk. Ezek csak az agyunk által dekódolt jelek. Akkor hogy lehetne bármi fogalmad arról, hogy mi van a világűrben? Minden, amit a földről és a világűrről tudni vélsz, az valójában csak egy hit, amit tudásnak hiszel.

2019. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, az is túlzás hogy az agyad kódolja neked hogy mit látsz. Valójában a látott képnek nagyobb része az, amit az agyad rak eléd, az alapján amit szerinte látnod kéne. Így spórol az agyad, egyszerűbb a tapasztalatok alapján létrehozni a képet mint lefordítani az elektromos jeleket. Pl egy születése óta vak ember ha el kezd látni ugyanúgy vaknak érzi magát, mert nem bírja felfogni.

Youtubon vannak ilyen agyas videók nézd meg.


Szóval a föld lapos, de mindenki azt hiszi hogy gömb, ezért gömbnek látják. Én meg megyek előre és látom hogy lapos, nem tudnak átverni.

2019. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!