Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Írnátok nekem veletek történt...

Írnátok nekem veletek történt megmagyarázhatatlan esetleg szellemes vagy durvább történeteket?

Figyelt kérdés
Lehet privátban is. Regényt kezdtem írni, nekem is vannak ilyen történeteim és azokból merítettem ötletet de kifogytam. Köszönöm annak aki segít :)
2019. jún. 20. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Otthagyott az exem és összetörtem.
2019. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én láttam már sötét kalapos alakot és gyertya megolvadást :D. A kalapos embert, éppen vonatozas közben láttam amikor kijöttem az alagútból , barátnőmmel egy irányba néztünk megkérdeztem tőle hogy "te is láttad ez nem normális - mit?" Ő egyáltalán nem látta másnap pedig ott autó került a sínekre. A gyertya, éppen felcsaptam a Bibliát hogy a démonok után kutakodjak ,jól bele is merültem mikor leesett a kandalló széléről egy váza de az a váza kb 5 éve ott volt és mindig a fal tövébe , kimentem lapátért és mikor visszatértem láttam hogy a gyertyák megolvadtak és befelé görbültek még anyám se hitte el hiszen előző napeg egyenesek és épek voltak a gyertyák .
2019. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!