Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki tényleg...

Van itt olyan aki tényleg latott mar szellemet? Esetleg megmagyarazhatatlan dolog tortent vele?

Figyelt kérdés
Megosztanatok velem ezeket? En nagyon sokszor ugy erzem hogy van/vannak korulottem szellemek es sokszor fura dolgok tortennek, kíváncsi lennék masokkal is tortenik e ilyen. Legyszi aki nem hisz ilyenekben ne gunyolodjon, trollkodjon itt
2017. márc. 7. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Régen több alkalommal is előfordult, viszont nem írom le a részleteket, mert nagy eséllyel belekötnének.
2017. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen a nyaron de egy nsgyon szep alagzatotces valoszinukeg mas is latta mert meg kerdeztek hogy, lattam-e :) de en se irom le mi az ha szeretned tudni privibe mdg irom :)
2017. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Régen több alkalommal is előfordult, viszont nem írom le a részleteket, mert nagy eséllyel belekötnének.

----------------

leirhatod


de csak a Jó Istenhez, Jézushoz és az Angyalokhoz


szabad Imádkozni !!!

2017. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, az állításomat a "leszázalékolás" is igazolja.

(Első válaszoló vagyok.)

2017. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem baj, nem kell velük foglalakozni! Nem értem aki nem hisz benne minek nyitja meg egyáltalán a kerdest..
2017. márc. 10. 08:20
 6/7 István 1980 válasza:
Sziasztok én most írok itt elsőnek, és szeretném elmesélni nektek hogy mi is történt velem és a családommal.Lehet hogy hihetetlennek hangzik de attol még igaz és megtörtént.(nem vagyok se drogos se alkoholista)
2018. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 István 1980 válasza:
100%
Bocs nemfejeztem be,csak véletlen elküldtem.Szóval ez úgy történt ,hogy én és a párom 5ével ezelött elindultunk reggel egy autót vásárolni vidékre,és még ki se értünk a városbol amikor kielőzött egy mentő ,és utána sietve az egyik nagybácsikám autója ment.Én nem hívtam fel hogy mi a baj mert akkor pont haragban voltunk.Aztán egy 3-4 km mulva látom ,hogy a mentő és a rokon autója félre áltak az út melett ,és ott álnak a mentő melett a rokonok halál ijedten.A nagybácsikámmal nem volt semmi baj mert ő is ott ált a mentőnél .Ekkor félre áltunk mi is, és ahogy kiszáltam az autóbol mingyárt kérdeztem hogy mi a baj mi történt,az egyik unokatesom mingyàrt mondta is,hogy a másik unokatesómat Csabát ütik vissza a mentőben ezért kellet megálniuk,és a lakásán is már kétszer vissza kellet ütni ,miután sikerült stabilizálniuk mi is bekisértük őket a korházba.Az orvosok azt mondták hogy,elég kritikus a Csaba helyzete és hogy,sztrokkott kapot nem igérnek semmit.Nem volt észnél szerintem komában volt,másnap jó sokan voltunk már a korház elött abban bizakodva hogy,Csaba jobban lessz,de sanos Csaba álapota egyre csak rosszabodott és ojan du 4 körül meg is halt.Természetesen nagy volt a fájdalom mivel Csaba csak 27 éves volt és két kisfia van.Aztán elindultunk a korháztol, velm ült az autoba a Csaba felesége meg egy pár unokatesóm is, én próbáltam volna valahogy megmagyarázni hogy valószinűleg így kelett történnie és hogy ennyi lehetett megírva neki,meg biztos hogy a jóistennél van mostmár,de persze nem sok sikerrel én azt hiszem hogy ők akkor teljesen elveszteték a hitüket.Miután oda értünk a nagybácsikámnál egy pár perc után szoltam a páromnak meg a fiamnak hogy menjünk már el valahól venni szódát meg üdítőt mert sokan kijötek a házhoz,el is indultunk a tescoba ott voltunk a szóda sorban amikor a saroktol felbukant egy 40-45év körüli férfi,nem tudom hogy mi volt az a érzés de a szemem mingyárt a szemébe kellett nézek (higyétek el nem szoktam férfiakal szemezni) és valami megnyugtató érzés fogott el.Hozáteszem hogy,soha nem ládtam,és igy szólt; enek így kelett lennie ez vólt neki megírva és hogy ő sokkal jobban érzi magát ott ahol most van.Az az igazság hogy az első gondolatom az volt hogy ez most a Csaba lelke lehet valahogy egy emberbe bújva?És anyira tudtam hogy miröl beszél hogy fel se merült bennem hogy, megkérdezem tőle hogy ki ő és hogy,miröl beszél most.Aztán megkérdezte tőlem hogy,fogog e vele kezet ?én mondtam hogy persze aztán nyujtota a bal kezét mire én mondtam hogy bal kézzel nem fogok kezet mire ő hát miért nem? azt mondtam hogy babonábol.mire ő akkor fogsz jóbb kézzel ?mondtam hogy igen és kezet fogtunk.(A keze érintése ojan volt mintha kb100 évessel fogtam volna kezett. )És azt mondta hogy,a jóisten segítsen engem és az egész családomat is én úgy szintén vissza kivántam neki,és ezután több nyelven kezdett el beszélni hozzám.Nem éreztem félelmet ,de azthiszem ahogy kezdtem felfogni hogy ez nem mindennapi ami most történik velunk,én kezdtem megijedni,az egész hejzettől és kezdrem hátrálni a párom egy 3-4 méterrel le volt maradva és kérdezte tőlem hogy ki ő én erre azt feleltem hogy,egy bolond lehet .Ezzel azt hiszem hogy megsértettem és eréjesebben azt felelte hogy tudom e hogy ha ő akarja akkor hoz ugyan iet mint amilyen én vagyok.én már erre nem válaszoltam azt hiszem sokkos álapotba kerulhettem.Aztán azt mondta nekünk hogy bocsásunk meg neki mert ő ien.mondtuk hogy semmi baj és elköszöntünk egymástol.Volt nála egy kis kosár is amiben egy bor volt . Ezután beültünk az autonkba és beszéltünk hárman én a fiam aki 15éves volt akkor és a párom hogy ez nem minden napi volt ami most történt velünk ,és a párom úgy élte át hogy végig neki beszélt a férfi a fiam hogy őneki én pedig hogy velem beszélt.Miután vissza mendtünk a nagybácsikámékhoz mindenki megnyugvást látott az arcunkon.mi meg elmeséltük nekik is hogy mi történt.
2018. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!