Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Éreztetek már megmagyarázhatat...

Éreztetek már megmagyarázhatatlan kötődést egy másik ember iránt? Mintha már ezer éve ismernétek?

Figyelt kérdés

Előre szólok lehet kicsit hosszú lesz a történet,meg nem biztos, hogy normálisan tudom megfogalmazni az egészet,de megpórbálom:Előzör leszögezném ,hogy két felnőtt nőről van szó a történetben, szóval aki homofób az inkább ne olvassa el. Négy éve kezdődött az egész amikor elkezdtem járni egy magántanárhoz.Először mondhatni semleges volt számomra, de már akkor is nagyon jól éreztem magam a társaságában.Később vettem észre, hogy egyre többet gondolok rá napközben, érdekel mi van vele,és már alig vártam, hogy találkozzunk.Valahogy mindig bennem volt egy furcsa érzés vele kapcsolatban.Amikor mesélt magáról,például, hogy hol született, mintha tudtam volna előre, hogy ezt fogja mondani, és olyan érzésem volt mintha ezer éve ismerném.Talán úgy tudnám leírni az érzést, mintha "hazaérkeznék".

Azt hozzátenném, hogy egész életemben előtte csak a férfiakhoz vonzódtam, és ez most sincs másképp, viszont ő kivétel volt, elkezdem vonzódni hozzá.Ezt először nem is akartam ezt bevallani magamnak, csak később sikerült, amikor már vagy fél éve jártam hozzá.Ráadásul 16 évvel idősebb mint én, és már családja volt két kis gyereke.Tudtam, hogy el kell titkolnom ezért az érzéseim.Tudtam, hogy ezt kell tennem, mert nem lehet ennek jó vége.

.Azt láttam rajta ,hogy kedvel, volt, hogy azt mondta, hogy aranyos vagyok, de ezt is annak tudtam be, és tudom be, hogy valószínű csak barátként tekintett rám.

Miután elbúcsúztunk utána még nagyon sokat gondoltam rá, és ezután nem beszéltünk többet.Kb egy év alatt sikerült elfelejtenem, és több kapcsolatom is volt ezután(férfiakkal).Eltelt 4 év és sikerült elengednem lelkileg őt, persze voltak napok amikor még eszembe jutott.Néhány hónapja viszont bejelölt ismerősnek facebookon.

Azóta viszont újra ez az érzés kerített hatalmába.Amikor megláttam a képeit úgy éreztem mintha már nagyon rég ismerném.És ezt nem csak a vonzódásnak tudom be, mert úgy érzem ez több ennél.Igazából nem tudom mi lehet ez a dolog,de egyre furcsábbak tartom és, nem akarom ezt érezni.



2019. febr. 19. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
( Látens) biszex vagy. Ennyit jelent. Vagy elnyomod továbbra is magadban , hogy nőkhöz is vonzódsz, vagy kipróbálod.
2019. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem biztos, hogy ebben szexuális vágy van, neked kell tudnod, hogy testileg is vágysz-e rá. Ha nem (amit gyanítok), akkor egyszerűen egy szellemi-lelki partner, aki olyat tudott adni neked, amit más a környezetedből nem. Nyugodtan lehet beszélgetni, barátkozni, ha ő is akar, barátok közt is lehet bensőséges viszony, senkinek nem ártasz vele.
2019. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem miért kellene titkolnod csakmert családja van,ha szorosabbra fűzitek a barátságot nyugodtan megoszthatod vele,érettebb is meg fogja érteni,valószínűleg hasonlóan ismerős vagy neki...A vonzalmad pedig egyrészt jelenlegi életedben lévő "hiányról" szól,(mindegyik ezzel az égéssel kezdődik nemi érdekeltség nélkül)valamit képvisel,ami belőled látszólag hiányzik,vagy csak tudatosan akarod kibontani a közös "emlékeiteket" amikor még te a néhai kis Béla halálosan szerelmes voltál a házi tanítónénibe,ezért a háború után megmaradt tagjaiddal azonnal oltár elé kellett cipelned...felismerni,elengedni...Van ilyen,én pl. huszonéveim végéig bezárólag raccsoltam és megrögzötten kerestem minden barna srácban a rabszolgám,mert meggyőződésem volt,hogy rossz helyre születtem,hol a kastélyom és egyébként is mi ez a nyomor körülöttem? Hidd el nem vagy ezzel egyedül..
2019. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
remélem, valakinek qva jó napja lett hogy lepontozott.
2019. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztak**va velem is ugyanez a szitu egyik volt tanárommal :OOOO 24L De kemény....:OO
2019. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes amit írsz, és pont ezért (is) találtam rá a kérdésedre, mert én is hasonló helyzetben vagyok, lassan 3 éve. Az én történetemben is 2 felnőtt nőről van szó... Csak orvos-beteg kapcsolatban. 4 éve jelentkeztem át hozzá, az első találkozásnál még nem éreztem kimondott szimpátiát, sőt kicsit szigorúnak, hűvösnek is tűnt. Viszont már akkor,, ismerősnek'' tűnt számomra, ez a valahol már biztos, hogy találkoztunk érzésem volt. (persze nem kizárt, hogy ebben az életben is összefutottunk, akár az utcán, de ez erősebb megmagyarázhatatlanabb érzés volt ettől). Aztán közel 1 évig nem is találkoztunk, és valamilyen különös okból, mikor egy probléma kapcsán hozzá fordultam, életemben második alkalommal, a találkozás előtt egy jól eső izgalom, várakozás töltött el, amit egyszerűen nem tudtam hova tenni, holott világéletemben utáltam orvoshoz járni... De valahogy Ő más...Amikor 2.-ra találkoztunk, éreztem, benne megbízhatok, és minden problémámról beszámolhatok Neki. És onnantól ezek a,, találkoz@sok'' sűrűsödtek. Való igaz, hogy volt okom rá, de valahogy mindig örömmel és izgalommal a szívemben fordultam hozzá. Nem tudnám egyértelműen azt mondani, hogy elkezdett vonzani, mint nő... Ezt annál bonyolultabb, számomra megmagyarázhatatlanul erős, sokkal inkább lelki kötődésnek mondanám. És hogy biszex vagyok - e? Igen, nem tagadom, az vagyok, van férjem, boldogok vagyunk, 10 éve, tud is arról, hogy a nőkhöz is vonzódom, és ez nálunk nem is tabu téma. Viszont itt nem hagy nyugodni az érzés, hogy többről van szó... Úgy vélem egy előző életünkben valamilyen kapcsolatban voltunk, nem akarok nagyon tippelgetni, nem értek hozzá, de a jelen életben megjelenő érzések miatt talán szülő-gyermek kapcsolat lehetett a legvalószínűbb, esetleg testvéri... Amúgy szintén kb 16 évvel idősebb nálam, vannak gyerekei is, 40es nő, én pedig a húszas éveim végén járok... Az látszik, hogy Ő is kedvel, különös figyelemmel foglalkozik velem, attól függetlenül, hogy az alaptermészete is rendkívül kedves, másokkal törődő, mintha ebből a figyelemből nekem még több jutna... Sokat beszélgetünk, kb hetente emailt váltunk egymással, amiben leírom, hogyan alakul az állapotom, és egyéb, személyes témákat is. Úgy érzem hatalmas a bizalmam felé, és feltétlen, és emellett nem hagy nyugodni, folyamatosan a fejemben jár... Jó lenne látni, hogy van - e ennek valami oka, mert mondhatják a,, nagy okosok'', hogy egyszerűen biszex vagyok... Az ok, de több nőhöz vonzódtam már életem során, de ilyen erős lelki köteléket, ami érthetetlen honnan ered, ilyet egyikkel sem tapasztaltam, sem férfival, még a férjemmel sem...
2022. máj. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!