Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor a néném meghalt, miért...

Mikor a néném meghalt, miért éreztem úgy hogy nem is halott?

Figyelt kérdés
Avagy a halál csak egy illúzió? Mi van ha az amitől annyira félünk, nem is létezik? Lehet hogy a haláltudat is csak azért van, hogy mi emberek féljünk. Azért hogy az egész életünket úgy éléjük le azzal a tudattal, hogy a halállal mindennek vége. Képzeljétek csak el, ha az emberek tudnának róla, hogy a halállal nincs vége a létünknek. Akkor még féktelenebbek lennének mint most. Szerintem a haláltól való félelem csak azért van, hogy élni akarjunk, és hogy a halál tudata korlátozzon minket. És a lelkünk egy felsőbbrendű valami, ami tovább áll ha a testünk működése leáll.
2019. júl. 1. 15:10
 1/2 Manócska1 ***** válasza:
szerintem tényleg meghalunk,de a lelkünk felszáll Istenhez és/vagy újjászületünk. ezt a két lehetőséget tudom elképzelni illetve hogy kép és hagszakadás és nem lesz semmi. de annyian hasonlókat mesélnek akik halálközeli élményben "részesültek" hogy szerintem olyasmi vár majd ránk
2019. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De mivan akkor, ha akik halálközeli elménbenyben voltak mint pl. Feketeseg, se kép se hang azaz halál után nincs semmi ahogy beszamoltak rola..lehet csak azért látták ők így, mert még nemjött el nekik a vég.
2019. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!