Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mernél olyan szobában aludni,...

Mernél olyan szobában aludni, ahol tudod, meghalt valaki?

Figyelt kérdés

Tovább megyek. Abban az ágyban.

Én ezt teszem 6 hónapja, most tudtam meg a ház volt tulajától, miután az ismerősöm rákérdezett...

Nem voltam nagyon feldobva.



2019. jan. 16. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2019. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat en se lennek feldobva.. valamiert viszolyognek tole.
2019. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha természetes halállal halt meg, akkor nem zavarna maga a haláleset.Viszont az ágyat szeintem kicserélném.Nem jó érzés a tudat hogy meghalt benne valaki.
2019. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szobában azt hiszem igen, főleg ha semmi közöm nem volt az illetőhöz.

Ágyban nagyon nem szeretnék. Igaz, hogy csak most tudtad meg, de azzal a lendülettel b...ám ki az ágyat. A volt tulaj is elég mocsok, hogy így adta el a házat.


Oké, a halál természetes dolog, de akkor is. Nem lennék feldobva én se, nagyon nem.

2019. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenkor mindig arra gondolok,hogy a test halála pillanatában elereszti a záróizmokat,de már előtte is gyengülhet ha öreg,vagy beteg volt,legalább vegyél egy matracot arra a rohadt ágyra ha nem tudsz egy teljesen újat...a szellemét meg már megérezted volna ha ott lenne,én egy olyanban sem aludnék ahol megszületett valaki nemhogy meghalt..
2019. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom minden ki lett takarítva, fertőtlenítve, úgyhogy igen.
2019. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én biztos nem aludnék abban az ágyban,a szobában meg csak félnék
2019. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az eladó persze hogy nem mondta el az elején, örült, hogy eladta a házat.

Bár szerintem nincs olyan ház, ahol ne halt volna meg valaki, hacsak nem új építésű.

Jobb nem rákérdezni. :(

2019. jan. 18. 05:49
 9/11 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem! Nekem egyik ismerosem nagyapja halt meg a szobájában kiakarták nekem adni albérletbe mondtam azonnal hogy a lakasba se teszem be a lábam....

Én pakolnék azonnal :D Ilyen téren elég beszari vagyok 😶

2019. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A házban énis laknék, na de abban az ágyban tuti, hogy neeeeem! Ahogy írta az előző énis kib*sznám az ágyat.
2019. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!