Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokan miért nem fogadják el...

Sokan miért nem fogadják el az igazságot?

Figyelt kérdés

Miért hisznek abban hogy bármi is lenne a halál után? Ennek az esélye 000%.

Ráadásul vannak bizonyítékok. Ez is olyan mint a lapos föld hívők, hogy hiába van bizonyíték, akkor sem hiszik el.

Ráadásul az amerikaiak még jobban hisznek a szellemekben:

[link]



2019. júl. 12. 21:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
55%

Az is egy hit, hogy nincs semmi a halál után.

Hit = hit. Teljesen mindegy, mi a hit tárgya. Maga a hit egy rendkívül alacsony szintű tudatállapot.

2019. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
50%

Be se vagy képes látni mennyire keveset tudsz még én se pedig párszor többet, és mélyebben mint te, s még is valószínűsítéseket hozol, meg áltényeket pakolsz ki.

Előbb merengj azon, mennyire fogalmad sem lehet a lét igaz pillérjeiről. Majd utána elmélkedj ilyeneken. Amíg képes vagy ilyen állításokra nulla, vagy 100%os valószínűséget látni, pici vagy hogy elmélkedj róluk.., nemhogy eredményeidet bizonykasd a népnek.

2019. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%
1#+1
2019. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
Már jártam ott, láttam a saját szememmel, nem hiszek benne, hanem tudom, hogy van. Élőként is hozzáférhetsz ezekhez a létsíkokhoz, nem kell hozzá halálközeli élmény. A létezés sokkal bonyolultabb dolog, mint hogy megszüketünk, eszünk, szarunk, meghalunk, pondrók jóllaknak. Nem kell hinned, bárkinek lehetősége van megtapasztalni önmagán keresztül.
2019. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen függetlenül attól, hogy igazad van-e vagy sem, mi az őszinte válaszod arra a kérdésre, hogy Téged miért zavar az, hogy mások hisznek abban, hogy a fizikai test halálával nincsen vége a létezésünknek?
2019. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#5

Persze hinni abban is lehet hogy léteznek sárkányok,tündérek, Mikulás stb..

De az igazság teljesen más.

Sokan hogy is birnák elfogadni hogy egy érző lény egyszerűen megszűnik létezni?

A halál mindent eltöröl. Szerinted miért célja minden fajnak a szaporodás?

2019. júl. 12. 23:09
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Dogmapuffogtatáson kívül alá is tudod támasztani a dolgaidat?
2019. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan, senkit se érdekel igazán a hite maga, talán nem is hiszik, csak ragaszkodnak hozzá csakazértisból, nehogy már a "mocskos komcsik" mondják meg nekik hány az óra... Ennyi itt az egész vallásosság, nem több.
2019. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
91%

# 6


Írtál pár sort hozzászólásom számát (# 5) elé másolva , de nem válaszoltál a kérdésre, hogy téged miért zavar az, hogy mások hisznek abban, hogy a fizikai test halálával nincsen vége a létezésünknek.

2019. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
10%
Halottat többet látni, mint zombit. Ha mélyen magamba nézek, előző életem sem volt.
2019. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!