Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kezd már elegem lenni ebből a...

Kezd már elegem lenni ebből a sok szerencsétlenségből?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történik velem de már kezdek megőrülni ettől a sok balszerencsétől ami folyamatosan jön! Összevesztem apámmal, majd rá fél órára hirtelen elhunyt. Rá 3 napra meghalt a kutyám, aztán elkóborolt a cicám. Utána az orvostól kaptam rossz híreket hogy beteg vagyok, majd a gyerek beteg lett az vírusos volt. A lakáshitel meg nem sikerült egy hete. Mindennapra jut valami amitől olyan szinten tönkremegyek hogy elrontja az egész napomat. Most hogy összejött a pénz a házra amit kinéztem, mostmár az eladó állt el az adás-vételtől. Az okát nem tudja megmondani miért. Meg a napi kis bosszúságok. Tönkrement a tűzhelyem is. Úgy mint a házasságom hirtelen ilyen rövid idő alatt. Minden csődtül jön és ez mind másfél hónap alatt történt. Kezdek nár besokallni elegem van!! Más is ilyen vagy átok ül rajtam?! Hol és honnan kérjek segítséget?

2019. júl. 19. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nincs rajtad átok. Húznak ebbe, de csak mert nem bírod kezelni s most ezeket kezelni kell tanuld.
2019. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen időszakok, mikor semmi sem sikerül, ugyanúgy, ahogy van olyan, amikor meg egy darabig minden összejön. Próbálj mindegyik problémánál a megoldásra koncentrálni egyesével, és nem elveszni ebben a rossz érzésben, mert ha elkezdesz külső okokat hibáztatni, meg felelősöket keresni ("biztos átok ül rajtam"), akkor sokkal később ér véget ez az időszak. Minden bajra tételesen van megoldás, dolgozd ki őket, és kezdd el megoldani mindet egyesével, előbb-utóbb a végére érsz!
2019. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már nagyon régóta ez van. Már évek óta.
2019. júl. 19. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki rossz úton jár az életében akkor az élet jeleket küld, hogy változtass.


Egyébként légy türelmes, legyél pozitív mert ha mélyebbre kerülsz csak rosszabb lesz hidd el. HA elkezdesz pozitívan viselkedni, akkor meglátod, hogy kezdenek elmenni azok a borús felhők.


Én is voltam ilyen helyzetbe és sajnálom, hogy előfordult veled, próbáld levonni a tanulságokat és próbálj új életet kezdeni, én is azt hittem hogy nincs remény, hogy már csak valami mittudom én hatalmas erejű égi segítség tud megmenteni, de aztán egyre jobban közeledtek a sokkal jobb dolgok amik eddig voltak.


Pl rossz volt a párkapcsolatom 8 évig...és jött egy olyan ember aki imád és szeret és sosem volt ennél jobb.


vagy rossz volt a munkám,de jól fizetett, ott hagytam, nem volt pénzem és egy sokkal jobb munkát sikerült találnom.


Elkellet költöznöm hirtelen az albérletből, ahol utáltam lakni, mert csöves volt, penészes falak, százlábúak, hangyák voltak,de egy sokkal helyre tudtam költözni ugyanannyiért.


Szóval én azt mondom, hogy ne ad fel, mindig jön egy változás amikor az élet rákényszerít erre, de nem biztos, hogy rossz okokból.

2019. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de szerencsés vagy...
2019. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jelentenek ezek a dolgok semmit. Azért jelentenek csak, mert jelentőséget tulajdonítasz nekik, és ezáltal még nagyobbra duzzasztod a dolgot.
2019. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elengedések és a lezárások éve ez. Megújul minden.
2019. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Kitaláltál magadnak egy tökéletesnek vélt életet. Megpróbáltad megvalósítani. Ez nehézségekbe ütközött. Több választásod van:

-félreteszed a magadnak kitalált életkönyvet. Megpróbálsz azon úton s módon boldog lenni, amerre az élet terel,

-leállsz birkózni az élettel. (Én nem tennék rá nagy összeget, hogy győzöl, de ez riasszon el a próbálkozástól),

-megpróbálod az általad átoknak vélt valamit megszüntetni,

-ahogy a kérdésedhez fűzött magyarázat első sorában írod, megőrülsz. Átmeneti megoldásként ez is előfordul.


Melyiket választod? Válaszod indokold meg!

2019. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!