Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elegem van! Mit kezdjek a...

Elegem van! Mit kezdjek a képzelgéseimmel? Másik világ dolgait érzékelem esetleg?

Figyelt kérdés

Be vagyok sz***va...


Felsorolom őket.


*Mikor feküdtem az ágyban és próbáltam elaludni,hallottam hogy nyílik az ajtó,és hogy valaki lekapcsolja a tévét.

Gondoltam megint úgy maradhatott,és édesapám kapcsolta le,de akkor jöttem rá,hogy egy hete nincs is tévém.



*Az egyik este a fürdőszobában megláttam a csuklómon egy fehér foltot.Olyan volt mintha fogkrém lett volna.

Azért furcsálltam,mert még csak zuhanyozni készültem,a fogmosásig nem jutottam el.

Utána mikor nem tudtam lekaparni megfeledkeztem róla,majd percekkel később megint megnéztem.

Akkor már nem volt ott semmi,csak a szétkapart bőröm.Viszont esküszöm,először éreztem egy mentolos illatot mikor megláttam.



*Többször is hallottam egy nap,hogy a nevemen szólítanak.Ebben az volt a gáz,hogy a saját hangomat hallottam.

Olyan volt,mintha a fejemből kifelé szólt volna a füleimen át a hangom vidám,magas változata.



*Éjszakai séták során rendszeresen hallok neszeket magam mögött.

Mikor hátranézek néha,körülbelül tízből egyszer látok is egy fekete pacát a halvány lámpafényben.

Persze,az ilyenekről mindig tudom hogy nem igaziak,de iszonyú rossz tudomást vnni róluk.



*Az ágyban fekve arra riadtam fel hidegrázás és remegés keretében,hogy rámborul a szekrény ami mellettem van.



*Hajnali háromkor üvöltve ébredtem arra hogy darazsak lepik el a szobámat.

Jobbra balra rohangáltam a házban egészen addig,míg le nem tudtam nyugodni.Nehéz volt felfogni hogy nem igazi amit láttam.



*Rendszeresen,eddig egy hét alatt három alkalommal láttam egy nagy,fehér pókot mászni a falamon.

A hideg ráz ezektől a rohadt lényektől,és mikor meglátom,általában a kezemtől öt-tíz ventire,mondanom sem kell hogy kihagy a szívem.

Mikor félreugrok,vagy odacsapok valamivel eltűnik.



*Többször is előfordult már hogy mikor néztem a falat,határozottan úgy láttam,hogy egy-két helyen vibrált.

Néha már azt sem tudom megkülönböztetni,hogy mi történt meg a valóságban,és mi az álmaimban.



Ezeket mi az isten háta okozhatja?



2016. dec. 3. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Gyógyszert szedsz? Életed rendben van? Van okod félni valamitől?

Mióta kezdődött? Nem mondták, hogy fura vagy?

2016. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

(ezt most tényleg nem szivatásból)

Pszihológus?

2016. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

egyesnek írtam privátot.

kettes: nem tudom mi lenne a legjobb.félek elmondani ezt bárkinek is,max így,inkognitóban.

2016. dec. 3. 15:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, de tényleg.
2016. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a leírások mentális betegségre utalnak. Saját érdekedben menj el orvoshoz.
2016. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen hát sajnos a ez lehet valamilyen pszichiátriai betegség tünete, de biztos, hogy ki is lehetsz már hegyezve ezekre a dolgokra és ezért vélsz felfedezni árnyalakokat illetve ugye a vibráló falat. A valósághű rémálmok nálam akkor voltak, amikor annyira taccson voltam idegileg, hogy már a doki szerint is valami szorongásos depressziós akármim van. Nállam két dolog segített.

1. Meg kellett szüntetni a probléma okát

2. Elkezdtem edzeni (minden másnap).

Kb 3 hónap kellett a javuláshoz

2016. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

lehetz hogy elmegyek majd dokihoz...

a kérdést ezután nem nézem,ne írjatok,de hálás vagyok nektek.

2016. dec. 3. 17:53
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
skrizofén vagy
2016. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon erős spirituális nyíltság.


Más síkokat látsz.


Fal vibrálása pedig valóság érzékelését jelzi. Ugye fizikális lét nem valós.


Írj rám s segítek ha kell kis megnyugvás.

2016. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem az itt írogató önjelölt varázslókra nem igazán adnék nem mondom hogy pszchiáter meg ,skizo meg ilyen dolgokat ,de jobban jársz ha rám hallgatsz :)
2016. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!