Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a csakra karkötő...

Mit gondoltok a csakra karkötőkről? Arra gondolok, amiben a 7 ásványi kő szerepel Volt már valakinek?

Figyelt kérdés

Aki hordott ilyet, neki bevált ? Tényleg kiegyensúlyozottabb lett, megnyíltak a csakrai, és felszabadultabb lett ?

Várom a válaszokat



2019. júl. 22. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon mutatós ,van is , de szerintem placebo.
2019. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha szerinted szép, és elkezded hordani, akkor azt fogod érezni, hogy te is szép vagy, amitől megjön az önbizalmad, amitől mosolygósabb, felszabadultabb leszel. Ennyi. Nem több.
2019. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ******?! ***** válasza:
30%
Ki mit szeret, mármint, aki szereti az ilyen csecsebecséket biztos hangulatosabb lesz a csakrája, kiegészítve a lelkiszegénységét. Egyfajta álgazdagság, tárgyaktól elvárva, amit önmaguktól nem tudnak elérni, ezért vásárolnak ilyesmiket. Bevál vagy sem magadat kell meggyőznöd, ami a hatékonyságát illeti. Nekem nem volt ilyenem, azonban olvastam, hogy sok néhány ember képes volt meggyőzni saját magát. Egy kis győzködéssel talán neked is sikerül, végül is a hit gyógyító erejű.
2019. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Megerősíti, hogy hidd hasznát - és ha nagyon hiszed, érezni is fogod.
2019. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Toboz111 ***** válasza:
Igen. Több kővel és az adott csakrára programozva. Mindegyik csakrának megvan a maga szerepe, harmónikus műkõdése esetén a jótèkony hatása. Általánosan elmondható: ritkán betegszik meg az ember, jobban működik az èlete... a csakráid egyébként nyitva vannak - ha nem így lenne nem írtad volna meg a kérdésedet.
2019. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!