Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Aki ért hozzá, tudna tippet adni?

Aki ért hozzá, tudna tippet adni?

Figyelt kérdés
Szerelmet, őszinte szeretetet bevonzó feng shui-s dolgok érdekelnek. Bármi. Előre is köszi!

2020. aug. 1. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Ö én nem tudom van e ilyen, talán a piros szalag, de nem tudom hova kell tenni...

Én úgy tartom, hogy a szeretet nem megvásárolható. Az van vagy kialakul...bevonzani nem igazán lehet.

2020. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy most akkor a piros szalaggal szerelmi bájt csinálok, megszédítek valakit, mint a boszorkányok, csak amolyan pozitív rezgést szeretnék bevonzani magamhoz. Nem csak pasi téren, hanem szeretetet àltalánosságban.
2020. aug. 6. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ide semmi abrakadabra, legyél kedves az emberekkel.
2020. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok kellemetlent mondani de családtag van?
2020. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van családtagom persze, de nem annyira a kérdést. :D

Kedves vagyok én, csak kicsit szeretnék egy jó hullámot elindítani csak úgy. Bevonzani a jó energiákat, ilyesmi.

2020. aug. 6. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó, a feng-shuiban nem találtam, idézgetni meg nem szeretnék különböző vallások irataiból. Kérj ölelést a családtagodtól, szerettedtől, mosolyogj és nevess sokat, és pikk-pakk ott a pozitív energia.

Ha nagyon megerőltetem magam növényekkel, a fal színével még lehet fokozni a közhangulatot, de az csak díszlet. Még egy két aranyos vagy cuki kép, vagy egy humoros idézet.

2020. aug. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Feng-Shui mindig a tértisztítással kezdi. Vagyis nagytakarítás, poros sarkok felszámolása, kis frissítő átrendezés. Szárazvirágok,egyéb elmúlást sugalló dolgok , szomorú témájú képek a kukába! Ha utánanézel a neten, a Bágua térkép szerint a szoba/lakás bejáratától jobbra található a szerelem, közelebb a segítő emberek területe. Ezeket érdemes felpezsdíteni. Páros dekorációs tárgyak a szerelem területén: két lámpa, két növény, boldogságot, párkapcsolatot ábrázoló (esetleg delfines, lovas) képek, már ha van ilyenekből giccsmentes:) A segítő emberek/utazás területét csengettyű kihelyezésével és úticélok képeivel szokták dekorálni.
2020. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"a ... lakás bejáratától jobbra található a szerelem, közelebb a segítő emberek területe"

Tehát hol van a segítő emberek területe? Pl. ezen az alaprajzon a szerelem tehát az előszobaszekrényben van, és a segítők?

[link]

2020. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy érdemes rákeresni a Bágua térképre, azzal már értelmezhető, amit írtam. 3x3 négyzetre osztja a teret. A segítő emberek területe a jobb alsó négyzet, az ágyra esik; az a rész, ahol az állólámpa - kisasztal, kanapé egy része van, tehát a "jobb felső" négyzet, az a szerelem területe. A Bágua szerinti Feng-Shui a legegyszerűbb.
2020. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"3x3 négyzetre osztja a teret. A segítő emberek területe a jobb alsó négyzet"

Nálunk ott a vécé van. Akkor mi van?

2020. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!