Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Undort érzek a gyűlölet,irigys...

Undort érzek a gyűlölet,irigység,uszítás, láttán ami körbevesz minden nap mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezek nem rám irányulnak hanem az engem körülvevő emberek csinálják egymással.


Mit tudnátok javasolni ami segíthetne?


2021. szept. 15. 10:19
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

véleményem szerint minden ember 100%-ban felelős a fejében lévő valóságért így azokért 100%-ban.


Azonban nem a fejemben történnek ezek a dolgok hanem a külvilágban

2021. szept. 15. 13:05
 12/33 anonim ***** válasza:
A külvilág történései a fejedben undorként képződnek le, tükröződnek vissza stb. Ki ezért a felelős?
2021. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
szóval szerinted ha látom hogy ordibálnak csapkodják az ajtót megjegyzéseket tesznek egymásra szándékosan mit sem tagadva mennyire utálják xy-t akkor valójában minden rendben van csak a fejemben kell rendet tegyek,köszönöm a mérhetetlen tudást, ezekszerint csak fejemet a földbe kell dugni és minden megoldódik.:)
2021. szept. 15. 13:11
 14/33 anonim ***** válasza:
8%
"valójában minden rendben van csak a fejemben kell rendet tegyek" ??? Ki mondta ezt? Hangokat hallasz a fejedben, vagy mi?
2021. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
eddig még a fejemben lezajló szubjektív valóságomért csak én vagyok a felelős nyilván következik a mondandódból hogy arra akarsz kilyukadni fejben/mentalitásban van a baj de jatvíts ki ha tévedek..?
2021. szept. 15. 13:15
 16/33 anonim ***** válasza:

Hogy te mire következtetsz, az a te dolgod.


"eddig még a fejemben lezajló szubjektív valóságomért csak én vagyok a felelős" Értem. Nagyon jó!


Miért az undort választottad érzelmi reakcióként az adott szituációra? Rendelkezésdre áll-e más választási lehetőség is?

2021. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
szeretném megtudni mégis mi lenne a helyénvaló érzés mikor az ember gyűlölettel találkozik,irigységget lát esetleg uszítás szemtanújává válik?
2021. szept. 15. 13:20
 18/33 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok, aki megmondja, mi helyénvaló érzés, mi nem az.


Rendelkezésdre áll-e más választási lehetőség is?

2021. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
miért kéne más választási lehetőséget keressek ezek tapasztalásakkor? Megalkuvás lenne másképp hozzáálni ezekhez a dolgokhoz vagy nem?
2021. szept. 15. 13:25
 20/33 anonim ***** válasza:
Oké, tehát nem tudtál mást választani, mint az undort. Jól értem?
2021. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!