Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Undort érzek a gyűlölet,irigys...

Undort érzek a gyűlölet,irigység,uszítás, láttán ami körbevesz minden nap mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezek nem rám irányulnak hanem az engem körülvevő emberek csinálják egymással.


Mit tudnátok javasolni ami segíthetne?


2021. szept. 15. 10:19
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
lényegében igen
2021. szept. 15. 13:29
 22/33 anonim ***** válasza:

Értem.


Tehát akkor a kérdésed még egyszer: "Undort érzek a gyűlölet,irigység,uszítás, láttán ami körbevesz minden nap mit tegyek?"

A válasz: érezz undort! Mást nem tudsz választani/nem hozzáférhető számodra más érzelmi reakció. De -mint beláttad, nagyon felnőtt módon- erről a más reakcióra való képtelenségről is te tehetsz.


Jó az neked, hogy ha ennyire ki vagy szolgáltata a környezeti ingereknek?

2021. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
még ha értem is amit mondani akarsz hogy én nem választok mást az undor helyett mint érzelmi reakció én akkor sem ismerek jobban felválalható érzést rá
2021. szept. 15. 13:36
 24/33 anonim ***** válasza:

Én nem akarok mondani semmit. Eddig leginkább kérdésket tettem fel.


Ki tehet arról, hogy az érzelmi reakcióid ki vannak szolgáltatva a környeztei ingereknek?

2021. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
az érzelmek amik belénkhatolnak arra tudtommal nincs befolyásunk csak arra hogy azokat hogyan reagáljuk le
2021. szept. 15. 13:44
 26/33 anonim ***** válasza:

"az érzelmek amik belénkhatolnak arra tudtommal nincs befolyásunk csak arra hogy azokat hogyan reagáljuk le"


Gondolkozz el azon, ha mi van, ha mégiscsak van/lehetne befolyásunk...? Hogy lehetne megszerezni? Érdemes-e küzdeni a befolyás/uralom megszerzéséért?

2021. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
maximum csökkenteni lehet a rossz és növelni a jó érzések számát azáltal hogy elkerüljük az azt kiváltó dolgokat de ha nincs lehetőségem kikerülni ezeket akkor más módot nem látok rá:D
2021. szept. 15. 13:51
 28/33 anonim ***** válasza:
Értem. Köszönöm. Minden jót!
2021. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm, azthiszem nagyon sokat segítettél:) tényleg hálás köszönet.Életem leeghasznosabb gyakorikerdesek.hu beszélgetése volt ez,mennek a zöld kezek is!:D
2021. szept. 15. 13:54
 30/33 anonim ***** válasza:
Köszi, kedves tőled, de nem azért kérdezgettelek.
2021. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!