Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mit vehetnék a páromnak...

Mit vehetnék a páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyének néztek,hogy már most,októberben ezen töröm az agyam,de szeretek előre gondolkodni :)

Szóval,az a helyzet hogy a párommal 4 hónapja vagyunk együtt,de karácsonykor már fél évesek leszünk :D:D

És ő 18/F én 16/L.

Nem tudom mi lenne jó ajándék,ami személyes és szívhez szóló,amit nem fog elfelejteni :)

Szeret gitározni,rock zenét hallgat,és romantikus típus.

Gondolkodtam azon,hogy a kedvenc együtteséről egy pulcsit,netről meglehet rendelni csak az a baj,hogy szeretnénk majd felmenni pestre,és ő ott akarna magának venni :S szóval valszinűleg ez kilőve.

Azon kívül nagyon vágyik erről az együttesről egy poszterre,amit sehol nem találok :S:S

de találtam egy oldalat ahol készíttetni lehet posztereket,gondoltam majd esetleg ott :) mit gondoltok ? jó ötlet ?

De persze ez mellé még szeretnék neki vmit venni vagy akár csinálni:)

Minden ötletet szívesen fogadok, és remélem tudtok segíteni :)

ár:kb 5000 Ft-ig.

köszi előre is :)


2010. okt. 18. 16:42
 1/4 anonim válasza:
Ha romantikus,és szereted,és akár te is szeretnéd elkészíteni,csinálj neki egy 2011es naptárt! Közös fotókkal. Papírboltban be tudsz hozzá vásárolni,és persze a fotókat kiváltani,kb. 2500.- -ból meg van! Romantikus és csak rólatok szól! Én 2 éve vagyok a párommal és 26 éves vagyok,de az egyik ajándékom ez lesz a páromnak,és van 1 közös babánk is. Tehát elég könnyen fogom összeállítani a fotókat,de gondolom azért 12 kép rólatok is van.
2010. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi:) ez egy jó ötlet :D

még gondolkodom:)

2010. okt. 19. 16:11
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Én egy szerencsekarkötővel leptem meg tavaly karácsonyra és tényleg müködik mert jobb a kapcsolatunk mint a friss szerelmeseknek.Azóta is hordja és már az eskűvőre készülünk!

Az ára 3700 ft. volt.

2010. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez egy igen jó ötlet,csak az a baj,hogy nem szereti az ékszereket.

De például amiket még szeret:

Póker

filozófia

gitár

2010. nov. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!