Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak karácson...

Mit vegyek a páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

November 14-én leszünk egy éve együtt, augusztus óta a menyasszonya vagyok. Együtt élünk, meg van mindenünk. Ő nem iszik csak sört.

Mit vehetnék neki Karácsonyra...meg egyáltalán szülinapra, névnapra???


2011. okt. 7. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Te ismered mit szeret,mi érdekli ,mi a hobbyja?!
2011. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kérdezd meg mit szeretne. Mi a barátommal mindig úgy veszünk ajándékot egymásnak karácsonykor, szülinapkor, hogy megkérdezzük a másikat, mit szeretne.
2011. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem egy nagy sportnéző, de a Forma-1-et nagyon szereti.

Illatszerben nagyon válogatós, azt nem merek venni neki. A ruhára ugyan ez vonatkozik. Ékszert feleslegesen vennék, mert olyan helyen dolgozik (géplakato) ahol nem hordhatja -- és nem is nagyon szereti -- Cigi tartóra gondoltam, de ahogy a múltkor nézelődtünk egy ajándékboltban, azt mondta rá, hogy "Tudod ki pakolgatná a dobozból ebbe".

2011. okt. 7. 19:29
 4/14 A kérdező kommentje:

"Szerintem kérdezd meg mit szeretne."

Mindig azt mondja, hogy semmit, vagy hogy Téged :)

2011. okt. 7. 19:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenetek megvan, akkor valami vicces dolgot, bigyoshop.hu-n találsz sok érdekes hülyeséget, vagy épp hasznos butaságot :-))

Érdemes megnézni, nekem már jópár dolog megtetszett, amiket majd szépen apránként megveszek... Páromnak is tetszettek... :-)

2011. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Ne egy ajándéktárgyat vegyél, hanem vidd el valahová!

Ha mégis azt akarsz akkor a cigisdoboz helyett gravírozott öngyújtó-én mondjuk ilyeneket sosem vennék, de ha ő használja és neked is tetszik.

2011. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Játszatok!

Egyezzetek meg, hogy mindketten adtok a másiknak egy listát, kb. 15-20 féle dolgot felsorolva, hogy mit szeretne, minek örülne. Az lesz a meglepi, hogy azokból melyiket kapja?

Persze meglehet, hogy utána jön valami jobb ötlet, mint a listákon szereplő dolgok, de annál nagyobb lesz a meglepetés. :))))

2011. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerdán hallottam a rádióban egy tök jó ötletet:

A csajszi adott a párjának 3 általa készített ajándékkártyát, amit bármire beválthatott Bármilyen téren...:-)

Szerintem ez egész jó :-)

2011. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ha mindenetek meg van, akkor én a helyedben terveznék egy olyan hétvégét, amiről ő nem tud, elmenni valahova. Wellness üdülés, vagy valahova kikapcsolódni csak ti ketten. Egy örök emlék, amit nem fog elfelejteni.
2011. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél neki sört!
2011. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!