Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak karácson...

Mit vegyek a páromnak karácsonyra? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Eddig kapott:ferraris takaró, DVD lejátszó, ferraris óra, center, fülbevaló, jack daniels pulóvert. Olyan 4-5 ezer forintos értékre gondoltam! Aminek örül egy fiú!

Előre is köszönöm!


2010. dec. 14. 12:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
egy tärsast: "Ismerd meg a párodat!"
2010. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az én párom is ferrari mániás, de én ezt azzal oldottam meg hogy porcelánfestő vagyok így festettem neki egy bögrét amin egyedi ferrari minta díszeleg:)
2010. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én egy dvd-t vettem neki(Jack london a kedvenc írójától a vadon szava)


Dvd a kedvenc filmje

Neves törölköző

Ha szeret olvasni egy könyv

Ha sportol, vagy szereti a focit egy focis sál, mez,bögre

illatszercsomag

táska

pénztárca


Ja, de szerintem akárminek örül, mert tőled van.

Amúgy én úgy vagyok vele, nem kell drága ajándék,hanem a szándék a fontos.Meg azzal lehetsz, akit nagyon szeretsz.

2010. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Leszedi internetről azt a filmet ami kell neki! Neves törölközönk, bögrénk már van, meg pénztárcánk is egyforma! Nem sportol max snowbordozik! Valami nagyon jó ajándékot szeretnék neki venni! Nem fontos, hogy drága legyen csak örüljön neki! Köszönöm szépen az eddigi vállaszokat!
2010. dec. 14. 12:29
 5/16 anonim ***** válasza:
én párom is F1 bolond, és néhány hete elszólta magát, hogy szeretne egy nagyobb pendriveot, úgyhogy összekötöttem nagy nehezen a kettőt, és egy ferraris pendrivot kap, 8 GB-t. Vaterán nézz körül, ha érdekel, van egy srác, az USAból küldi, nekem kb. 5 nap alatt ért ide.
2010. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Esetleg ilyen bőr, kis iratos táska, amilyet némely férfi hord:

[link]

Ilyesmit, csak modernebb kivitelben!


Ha van már neki, vagy nem olyan típusú, hogy ilyet hordana, akkor bocs...

2010. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm de 16 gigás pendriveja van és még csak 25 éves!

De köszönöm szépen! :)

2010. dec. 14. 15:02
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Vmi szép karóra? Bár az kicsitt többe kerülne.

Könyv? Vannak nagyon szép, nagy képes albumok, biztos van ferraris is.

Sál, Pulcsi, kabát, cipő, nyaklánc

Egér, klaviatúra

cd, dvd, poszter, koncertjegy

2010. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
A te párod mi nem ismerjük,megkéne ismerni akivel élünk járunk,nem itt kérdezni,akit szeretek tudom mire váygik,ha meg nem akkor tök mindegy...
2010. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit képzelsz magadról utolsó, hogy kioktatsz! Ismerem a párom 3éve együtt vagyunk csak már kifogytam az ötletekből! Csak sajnálni tudlak gondolom te nem tudsz kinek ajándékot venni! Azért bántasz meg itt másokat!

A többieknek köszönöm a válaszát!

2010. dec. 16. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!