Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Igaz az, hogy az az elefánt...

Igaz az, hogy az az elefánt amelyiknek felfelé áll az ormánya szerencsét hoz? És ha magadnak veszed akkor, nem hoz szerencsét, csak ha mástól kapod?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen, igaz!
2012. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy igaz, ez csak babona.
2012. aug. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom! De ha más veszi nekem ,sajnos akkor se fog beférni a lakásba!Szóval nekem tök mindegy!
2012. aug. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tracer válasza:
100%
Ez egy indiából származó babona, de az indiaiak akkora mértékben hisznek benne, hogy a mai napig is vannak ünnepek ahova elefántokat bérelnek fel és ha kettő állat felemeli összeérve az ormányát egy szerencsés személy pedig átmegy alattuk az hatalma szerencsét jelent az egész családjának.
2012. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberek elképesztő dolgokban képesek hinni, de ez kb. mindennek a csimborasszója... az élet, és annak eseményei nem műanyag elefántok ormányállásától függenek.
2012. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 juhász karina válasza:
Nem,ez nem igaz
2012. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ilyet még sose hallottam, de aranyos :DD
2012. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem hallottad, mert ez indiai babona.

Napjainkban gyorsan terjednek a hírek - a babonák is - azért jutott el ez is hozzánk.

2012. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor igaz, ha hiszel benne hogy igaz! De ha csak azért hogy szerencsét hozzon, teljesen kell benne hinni! És ez így van!
2012. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!