Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Baj az, ha az egészség terület...

Baj az, ha az egészség területén ott van tesóm zárójelentése?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a szobámat feng-shuizom (mert a család tagjai nem igazán fogékonyak) és az íróasztalomon (ami belelóg az egészség területébe) volt/van tesóm zárójelentése. De ez nem a gyógyult állapotról szól, csak arról, hogy elhagyta az intézményt és, hogy milyen problémái vannak. Jó ha ez itt van, segíti a gyógyulását, vagy inkább rossz, mert a beteg állapotot szimbolizálja?

Előre is köszi a válaszokat! Fontos, mert nagyon beteg, légyszi ne poénkodjatok!


2010. nov. 3. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a tesód zárójelentésének nincs köze a területhez. Úgyértem nem befolyásol semmit. A jelentés úgysem a falon díszeleg, hanem remélhetőleg egy fiókban.
2010. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha az orvosok nem tudják meggyógyítani,a hókusz-pókuszodtól sem fog. És nem is lesz ettől betegebb.
2010. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valóban nem a falon van, hanem az asztalomon volt egy fénymásolat, hogy a szavakat, kifejezéseket keresgessem a neten és megfeledkeztem róla. Most nem tudom, hogy elvegyem-e, vagy hagyjam ott. Az állapota szerintem stagnál, bár nála sajnos nem lehet tudni.

Második! Direkt kértem, hogy ne válaszoljon az, aki nem ért hozzá, csak kötekedni tud. Én is tudom, hogy a feng-shui nem varázslat és ha jó helyen vannak a dolgok, akkor nem én leszek a legegészségesebb, legkreatívabb, leggazdagabb stb...!

Gondolom a vallásos embereket is ugyanígy kezeled.

2010. nov. 3. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress egy feng-shui szakértőt.Én úgy veszem észre ide hiába irkálunk, vannak akik csak a szivatás kedvéért válaszolnak.

Ha hiszel ebben az jó.Lényeg, hogy hinni kell:)

2010. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen betegsege van a testverednek?
2010. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Felkerestem egy szakértőt, azt mondta azzal sok bajt csinálhatok,ha csak egy szobát feng-shuizok. Hát most elbizonytalanodtam. Mert tárgyak meg ígyis-úgyis kerülnek ide-oda...Szóval szerintem marad minden a régiben.

Egyébként azt mondta, hogy nem befolyásol semmit ez a zárójelentés. Tesóm környezetét kellene ahhoz, megváltoztatni, hogy segíthessen a feng-shui.

Köszi a (nem kötekedő) válaszokat, tanácsokat!

2010. nov. 5. 06:47
 7/8 anonim válasza:
én múltkor olvastam, hogy a család-egészség területén nem szabad még gyógyszereket sem tárolni! Szóval azt a zárójelentést rakd el onnan azért! A legjobb arra a részre családi fotókat rakni, meg aprólevelű növényeket, amik még véletlenül se legyenek betegek! Hogyha fokozni szeretenéd a hely energiáját, vagy annak a területének, akkor gyújts gyergyát ott gyakrabban! és valamiért a hármasával elrendezett tárgyak nagyon jó hatást fejtenek ki ezen a részen(én egyébként valahol azt olvastam, hogy egy szobát is át lehet rendezni feng-shui szerint...)
2010. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a feng shui nem varázslat, csupán tudatos odafigyelés a dolgokra... semmit nem ronthatsz el, szabad kisérletezni... a feng shui arról szól, hogy a lehető legkellemesebb környezetet teremtsd meg magad körül :) ha kipróbálsz valamit, aztán nem érzed jónak, változtass...


minden szempontjából igen jót tesz egy igen alapos takarítás, szellőztetés, minden sarok, rejtett zug kitakarítása... ez nem vicc, a dolog működik :)


azon az elven működik, hogy amikor egy szekrényből kirámolod az évek óta bent tárolt szemetet - kinőtt, ócska ruhák, amiket sajnáltál kidobni, nem működő magnó, évek óta nem használt kazetták, filmek, játékok, bármi - akkor a lelkedben is felszabaditasz egy területet, és megszabadulsz azoktól az emlékektől, amik csak nyomasztanak, de eddig féltél megválni tőlük. Vannak emberek, akik őrizgetik a papirokat az elutasított felvételijükről, a képeket a hőn utált exükről, az utált anyóstól kapott vázát, ami amúgy bűn ronda, stb... Amíg nem birsz megszabadulni ezektől a felesleges szemetektől a gyakorlatban, addig a gondolataidat is uralják a régi sérelmek, fájdalmak, visszahúznak... A feng shui szerint ha rend és tisztaság van körülötted, akkor a fejedben, a gondolataidban is ez tükröződik...

2010. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!