Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Milyen olcsó fengshui-s...

Milyen olcsó fengshui-s AJÁNDÉKOT vehetnék anyukámnak?

Figyelt kérdés
500ft körül. Nem igazán értek a fengshuihoz, ő pedig most kezdett el vele foglalkozni. Szeretnéék venni valami bábut vagy plüsst vagy dekortárgyat amit valahova kilehet tenni és valamit jelképez. Szóval értitek. Segítenétek, hogy milegyen az és hogy az mire jó? Előre is köszi:)
2010. nov. 19. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nézz körül a Vaterán, és olyat válassz, amelyikért érte tudsz menni. Mert a postaköltség ennél több.

Úgy tudom,a kereklevelű növények gazdagságot hoznak az otthon megfelelő helyére téve ezen elmélet szerint. Ez is lehet ajándék, bevásárlóközpontokban olcsón találsz megfelelőt.

2010. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
füstölőt, füstölőtartót, illóolajat, esetleg párologtatót, de az már lehet hogy több.
2010. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Sajnos,rossz tippet adtam,kedves Kérdező. A zsibvásáron viszont ezt találtam, [link] és ott elég ha regisztrálsz,nem kérnek bankszámlaszámot. A Pest megyére ha rákérdezel, hogy találkozni hol lehet, talán szerencséd lesz. Nekem nagyon tetszik a kis medál, talán anyukádnak is tetszene.
2010. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez ugyanott található: [link]
2010. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
követ
2010. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

50. születésnapja alkalmából lesz, vagy egyéb kerek évszámhoz köthető ez a hihetetlen bőkezű és nagymértékű ajándék a saját édesanyádnak?


Egyébként, [link]

2010. nov. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Egyet értek veled, 01:31!

Anyám ötvenedik születésnapjára én nercbundát vettem, ráköltöttem azt a félmilliót, mert mi gazdagok vagyunk. Tudtam ugyan, hogy szőrmeallergiája van, megfulladna, ha fölvenné, ezért is adtam ezt, mert csak a pénzt hajszolta apámmal egész gyerekkoromban, és példájára éppen olyan anyagias és gazdag lettem mint ők, és utálom őket, és bárcsak 500 forintom lett volna születésnapjára egy szeretettel teli gyerekkor után. 100. születésnapjára jachtot kap tőlem, mert nem tud úszni és retteg a víztől. Utálatunk kölcsönös, de mindig kiteszünk magunkért, hadd lássák az emberek, hogy mennyire szeretjük egymást, és mennyink van.

2010. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Ez izzadtságszagú volt, 18:51-es!

Nincs azzal baj, ha valaki ironizálni próbál, egészen addig, amíg van hozzá elég sütnivalója.

Hülye emberek csak suta vagdalkozásra képesek.


Internetet használ, számlát fizet, közértbe jár.

Valamit eszik, nem igaz?

Egy kiló parizer többe kerül 500 ft-nál. Ezt akárhogy is ragozod, röhejes. Nem kell húszezreket fizetnie, de 500 forintja még az utolsó csövesnek is van, nem hogy annak, aki interneten kérdez. Melyik részét nem érted?


De ha már ennyire erénylovagosdit akarsz játszani, (mert azt akarsz), alapból miért vesz bármit is, ami futószalagról kerül le, és mint ilyen lélektelen?

Miért nem saját kézzel készít valamit?

Szívből?


Egy buksi simogatást azért kapsz, mert azt hitted valami nagyot mondtál. Húsz mérföldről lehet látni az ilyen válaszok jöttét, kommersz, kiszámítható, és mindenekelőtt mint mondtam, izzadtságszagú. Te hős.

2010. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Arról nem is beszélve, hogy kapásból 4-5 találat van csak az első oldalon, Ötszázas Kapitány talán ne halljon bele válogatni innen:


[link]

2010. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a kérdező egy általános iskolás gyerek, akinek nemigen van zsebpénze. emiatt nem piszkálnám.
2010. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!