Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Milyen olcsó fengshui-s...

Milyen olcsó fengshui-s AJÁNDÉKOT vehetnék anyukámnak?

Figyelt kérdés
500ft körül. Nem igazán értek a fengshuihoz, ő pedig most kezdett el vele foglalkozni. Szeretnéék venni valami bábut vagy plüsst vagy dekortárgyat amit valahova kilehet tenni és valamit jelképez. Szóval értitek. Segítenétek, hogy milegyen az és hogy az mire jó? Előre is köszi:)
2010. nov. 19. 20:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

És amiatt, hogy a gyakorikerdesek.hu-ra eltalál, feltesz egy kérdést, amire jó esetben is 20-30 perc minimum a válasz?


Keress rá google-n, 2 másodperc.

Az nem kifogás, hogy nem lehet megtalálni, akinek 1 perc idő ráfordítástól leesik az ujjáról az aranykarika, az nem érdemel mást, forduljon csak fel.


"áruház fengshui", ennyit kéne csak beírni. 2 másodperc.

2010. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ma 22:23 Ejnye, de dühösek a válaszaid! Valami baj van?!
2010. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm kérdésed, inkább csak nyűgös, ilyenkor nehezen tolerálom itt látni a google-n 2 amúgy másodperces kérdéseket.


Milyen ritkán kérdezik meg az emberek egymást, hogy is érzi magát a másik! :)

Köszi.

2010. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%

Ez bizony így van, ahogy mondod.

Ha magammal van bajom, rávetítem a világra, és mindennel és mindenkivel bajom van. Tovább romlik ezzel közérzetem, ezt tapasztalom.

Meg szoktam keresni ilyenkor rossz lelkiállapotom okát, néha elég nehéz tisztázni. De ha megvan, már lehet tűnődni a probléma megoldásának módján.

Azért saját megoldásomról beszélek, mert csak ezt ismerhetem. És mert meggyőződésem, hogy "mindenki" helyett csak magunkról van jogunk szólni. A többiek ügye, az ő külön ügyük. Ha róluk szólok, csak velük kapcsolatos gondolataimat mondom, amelyeknek nincs közük a másikhoz. Csupán az én igazságom.

2010. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 14 éves vagyok. Igen 2 mp alatt megtalálom a fengshui boltot, de nem azt kerestem. Azt kérdeztem, hogy milyen kis mütyürkéket, kis figurákat akármit lehet kapni pár száz forintért és hogy mire jó.

Köszönöm az értelmes válaszokat.

2010. nov. 21. 12:13
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szélcsngőt vehetsz, ha még nincs, és ha ért már egy kicsit a fengsuihoz, akkor tudni fogja, hogy a ház melyik részére kell rakni.
2010. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokat vártam köszönöm szépen utána nézek milyen szélcsengők vannak:)
2010. nov. 27. 11:18
 18/24 anonim ***** válasza:
Csak annyit szeretnek hozzaszolni, hogy az anyukad biztosan nagyon fog orulni, es hogy ne torodj az ostoba beszoloval. Szep dolog toled, hogy 14 evesen ennyi energiat fektetsz edesanyadra. Latszik, hogy jolnevelt es intelligens vagy, nem mint egyesek, akiket csak a penz es az ajandek ara erdekel. Sok sikert es maradj meg ilyen edesnek.
2010. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még...

Nem értek a feng shuihoz, de annyit tudok, hogy a felálló ormányú elefánt is szerencsét hoz. Ebből aztán szép kis gyűjtemény is lehet, szerintem lehet kapni már ilyen összeg körül.

2010. dec. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Szia persze aktuális most konkrétan karácsonyra akarnám de majd lesz névnap szülinap stb. köszi:)
2010. dec. 9. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!